• Informacje na temat:

  tim robbins reżyser

Artykuły na temat: tim robbins reżyser
 • Tim Robbins ekranizuje Orwella

  Tim Robbins ( "Rzeka tajemnic" , "Wojna światów" ) zamierza zrealizować filmową wersję słynnej powieści George'a Orwella "1984". Bohater "Skazanych na Shawshank" wyreżyserował niedawno teatralną wersję powieści, która jest wystawiana przez trupę The Actors' Gang w jednym z teatrów w Los Angeles.

 • Tim Robbins oceni Szumowską

  Tim Robbins został jednym z członków jury konkursu głównego 63. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

 • 15 stycznia w warszawskim Teatrze Syrena odbędzie się polska prapremiera "Skazanych na Shawshank" . W głównej roli zobaczymy Mateusza Damięckiego.

 • Kolejne wcielenie Tima Robbinsa

  Tim Robbins - znany amerykański aktor, reżyser i producent - wystąpi w filmie według scenariusza napisanego przez Charliego Kaufmanna, autora "Być jak John Malkovich". Jak zapowiadają twórcy, "Human Nature" będzie filmem jeszcze bardziej zwariowanym niż historia o podróży w głąb Johna Malkovicha.

 • Tim Robbins w filmie "Zathura"

  Tim Robbins ( "Rzeka tajemnic" , "Skazani na Shawshank" ) będzie gwiazdą filmu "Zathura", który wyprodukuje studio Columbia Pictures. Obraz ma być adaptacją powieści dla dzieci autorstwa Chrisa Vana Allsburga. Zdjęcia rozpoczynają się w sierpniu.

 • Tim Robbins zakochuje się w klonie

  Tim Robbins ( "Misja na Marsa" , "Skazani na Shawshank") wystąpi wspólnie z Samanthą Morton ( "Raport mniejszości" , "Słodki drań" ) w filmie zatytułowanym "Code 46". Na fotelu reżysera zasiądzie Michael Winterbottom, twórca m.in. westernu "Królowie życia" .

 • Jason Isaacs kontra Tim Robbins

  Tim Robbins ( "Rzeka tajemnic" ) nie jest jedynym kandydatem do roli demonicznego Doktora Dooma w ekranizacji komiksu "Fantastyczna czwórka". Jak podała jedna z witryn internetowych, szansę na zagranie tej postaci ma także Jason Isaacs, który w filmie "Harry Potter i komnata tajemnic" wystąpił jako Lucjusz Malfoy, ojciec Draco.

 • Ben Affleck: Aktor, scenarzysta, reżyser?

  Kilka miesięcy temu informowaliśmy , że Ben Affleck ( "Pearl Harbor" , "Suma wszystkich strachów" ) ma zagrać główną rolę w filmie "Gone, Baby, Gone". Teraz pojawiły się doniesienia, iż aktor być może napisze również scenariusz opowieści i zasiądzie na fotelu reżysera.

 • Paltrow uzależniona od seksu

  Gwyneth Paltrow zagra w komediodramacie "Thanks for Sharing" opowiadającym o uzależnieniu od seksu.

 • Aktor jako pies, pies jako aktor

  W piątek, 17 marca, w polskich kinach pojawi się przemiły pies pasterski Shaggy, czyli Tim Allen w zwariowanej komedii familijnej "Na psa urok" o wziętym prawniku, który ulega genetycznej przemianie i zmienia się w czarującego futrzaka. Dzięki wejściu w skórę psa, obserwuje swoją rodzinę z nowej perspektywy i w końcu zaczyna ją doceniać.