• Informacje na temat:

  timberlake britney

Artykuły na temat: timberlake britney
 • Britney Timberlake?

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, postanowiła uciąć wszelkiego rodzaju spekulacje mówiące, że jej związek z Justinem Timberlakem znajduje się na krawędzi rozpadu. Seksowna piosenkarka przyznała, że bardzo kocha swego wybranka i na pewno w odpowiednim czasie stanie z nim na ślubnym kobiercu.

 • Justin Timberlake publicznie przeprasza żonę

  Justin Timberlake kilka tygodni temu został przyłapany na dwuznacznej sytuacji ze swoją koleżanką z pracy. Gdy do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia, wśród fanów gwiazdy zawrzało. Teraz piosenkarz odniósł się do całej sytuacji. Na swoim profilu na Instagramie przeprosił żonę i wytłumaczył swoje zachowanie.

 • Justin Timberlake będzie współpracował z Britney Spears?

  Justin Timberlake przyznał, że chętnie podjąłby się współpracy ze swoją byłą dziewczyną, Britney Spears.

 • Justin Timberlake na nagraniu sprzed prawie 30 lat! Jak wyglądał jako dziecko?

  Piosenkarz Justin Timberlake był niedawno gościem programu "The Graham Norton Show" emitowanego na antenie BBC. Prowadzący zaskoczył go nagraniem z 1992 roku.

 • J. Timberlake broni Britney Spears

  Justin Timberlake był negatywnie zaskoczony informacją o publikacji skradzionych zdjęć syna Britney Spears. Amerykański wokalista zaapelował do fanów o cierpliwość.

 • Timberlake: O Britney od nowa

  Justin Timberlake niespodziewanie przesunął premierę swej autobiograficznej książki. Piosenkarz postanowił bowiem od nowa napisać fragmenty dotyczące jego głośnego niegdyś związku z Britney Spears. Stało się tak z powodu jej niedawnego ślubu z Kevinem Federlinem.

 • Justin Timberlake: Nie jestem już z Britney

  Justin Timberlake, członek amerykańskiej grupy 'N Sync ostatecznie położył kres wszelkim spekulacjom na temat swojego związku z Britney Spears. Podczas wywiadu w programie "Rosie O' Donnell Show" oficjalnie przyznał, iż ich drogi już się rozeszły.

 • Justin Timberlake: Kochałem się z Britney

  Justin Timberlake, amerykański wokalista pop i członek grupy 'N Sync, w końcu oficjalnie potwierdził krążące w prasie plotki , że Britney Spears nie jest dziewicą. Gwiazdor powiedział w jednym z wywiadów, iż wiele razy kochał się ze swoją byłą życiową partnerką.

 • Justin Timberlake gwiazdą Super Bowl 2018?

  Amerykańskie media donoszą, że gwiazdą koncertu w przerwie przyszłorocznego finału Super Bowl został Justin Timberlake.

 • Timberlake zagra Rottena?

  Justin Timberlake ma szansę zagrać Johnny'ego Rottena w biograficznym filmie o liderze legendarnej grupy Sex Pistols. Co ważniejsze, "błogosławieństwa" udzielił mu sam główny bohater, który okazał się być fanem byłego chłopaka Britney Spears.

Dyskusje na temat: timberlake britney
 • Re: Energia ją rozpiera. Już jako...

  Aktorka? Królewna z drewna raczej...Polska sztuka aktorska przestaje być sztuką, pełno jakichś dziwolągów z mocnymi znajomościami lub dzieci aktorów z przepompowanym ego brakiem pomysłu na siebie więc tatuś i mamusia upychają po znajomości do filmów... syf i padaka ,królestwo nepotyzmu Yeah! Niestety nie tylko w Polsce tak jest. Britney, Christina i ten śpiewak lol Timberlake to skąd się wzięli