• Informacje na temat:

  timberlake spędził

Artykuły na temat: timberlake spędził
 • Timberlake po operacji

  W czwartek, 5 maja, Justinowi Timberlake'owi usunięto guzki na gardle, które mogły spowodować utratę głosu. Zabieg powiódł się, a amerykański wokalista jeszcze przez tydzień będzie musiał wypoczywać w domu.

 • Justin Timberlake podjął wyzwanie. Kto zagra z nim w golfa?

  Wszystko wskazuje na to, że akcja #allinchallenge, którą w środę zainicjowali Leonardo DiCaprio i Robert DeNiro, szybko osiągnie założony cel. A jest nim zebranie 100 milionów dolarów dla ludzi, którzy z powodu pandemii znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Najpierw wyzwanie podjęli Ellen DeGeneres i Matthew McConaughey, teraz dołączył do nich Justin Timberlake.

 • Justin Timberlake dobija do miliona

  Pomimo kilku oczekiwanych płytowych premier w mijającym tygodniu, pierwsze miejsce na amerykańskiej liście bestsellerów "Billboard 200" utrzymał Justin Timberlake z "FutureSex/LoveSounds". Nowy album byłego wokalisty N' Sync zakupiło ponad 215 tysięcy osób, co daje wynik ponad 900 tysięcy od momentu premiery płyty.

 • Justin Timberlake zaatakowany za swoją wypowiedź o byciu rodzicem 24 godziny na dobę

  Justin Timberlake uznał za "nieludzkie" byciem rodzicem 24 godziny na dobę. Spotkał się ze zdecydowaną odpowiedzią.

 • Justin Timberlake: Podbić "filmowy światek"

  Czasami mogłoby się wydawać, że Justin Timberlake zbudował swoją drugą karierę na randkowaniu z czołowymi celebrytkami, wśród których na plan pierwszy wysuwają się Jessica Biel, Cameron Diaz i Britney Spears.

 • Timberlake i Diaz: To koniec?

  ..."Między nami koniec" - miał powiedzieć wokalista Justin Timberlake (26 l.) o swoim związku z aktorką Cameron Diaz (35 l.). Czyżby koniec hollywoodzkiego romansu?

 • Timberlake i Diaz oficjalnie

  Justin Timberlake i Cameron Diaz zakończyli swój związek po blisko czterech latach. Piosenkarz i gwiazda Hollywood zaczęli się spotykać w kwietniu 2003 roku, kiedy to poznali się na rozdaniu nagród(...) amerykańskie media podają, że Justin spotyka się obecnie z aktorką Scarlett Johansson. Zobacz teledyski Justina Timberlake'a na stronach INTERIA.PL!

 • Justin Timberlake w Gdańsku: Czego zażądał wokalista?

  ...19 sierpnia gwiazdor popu Justin Timberlake po raz pierwszy wystąpi w Polsce - na gdańskiej PGE Arenie. Do mediów trafiły co ciekawsze fragmenty długiej listy żądań artysty.

 • Paramore zakończyli rządy Justina Timberlake'a

  Po trzech tygodniach spędzonych na 1. miejscu światowej listy bestsellerów płytowych Justin Timberlake ustąpił miejsca rodakom z Paramore.

 • To o nich fantazjują kobiety!

  Piosenkarz Justin Timberlake to najczęstszy obiekt fantazji kobiet - wynika z opublikowanej właśnie ankiety.