• Informacje na temat:

  timothy dalton aktor

Artykuły na temat: timothy dalton aktor
 • "Dom grozy": Premiera nowego sezonu serialu w niedzielę, 5 czerwca w HBO3

  W niedzielę, 5 czerwca o godz. 21.50 na antenie HBO3 odbędzie się premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu serialu "Dom grozy". W rolach głównych występują Eva Green, Josh Hartnett i Timothy Dalton. Serial jest dostępny również w HBO GO, gdzie najnowsze odcinki produkcji udostępniane są dzień po premierze amerykańskiej.

 • Timothy Dalton: To już 70 lat!

  Według brytyjskiego magazynu GQ to najlepszy Bond, według krawców ubierających kolejnych agentów 007 - najwyższy (188 cm). W piątek, 21 marca, Timothy Dalton świętuje 70. urodziny.

 • "Dom grozy": Nowy sezon już 2 maja w HBO GO. Premiera na antenie HBO3 5 czerwca

  W poniedziałek, 2 maja – dzień po amerykańskiej premierze – w HBO GO pojawi się pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu "Dom grozy". W rolach głównych występują Eva Green, Josh Hartnett i Timothy Dalton. Kolejne odcinki będą udostępniane w HBO GO co tydzień w poniedziałki. Premiera trzeciego sezonu na antenie HBO3 odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca o godz. 22.00.

 • Bond w stylu "na jeża"

  Timothy Dalton zagra w "Toy Story 3".

 • "Ostry dyżur": 25 lat minęło...

  ...19 września mija 25 lat od emisji pierwszego odcinka "Ostrego dyżuru", serialu, który zmienił rynek telewizyjny, a z wielu aktorów uczynił hollywoodzkie gwiazdy.

 • Jego zeznania pogrążą Mela Gibsona

  Timothy Dalton zgodził się zeznawać w sprawie swojej byłej partnerki Oksany Grigorievej przeciwko Melowi Gibsonowi.

 • Była dziewczyna Gibsona o rozstaniu

  Oksana Grigoriewa uchyliła rąbka tajemnicy na temat jej rozstania z gwiazdorem Hollywood Melem Gibsonem . Wokalistka wypowiedziała się podczas konferencji prasowej w Moskwie - jej pierwszym publicznym wystąpieniu od czasu zakończenia związku z aktorem.

 • Farrell nie zagra u Spielberga?

  Jak informowaliśmy, Steven Spielberg przygotowuje się do realizacji kolejnego filmu - dreszczowca fantastyczno-naukowego "Minority Report". W roli głównej wystąpi Tom Cruise. Partnerować miał mu irlandzki aktor Colin Farrell ("Tigerland", "War Zone"). Jednak niedawno agenci aktora podali, że najprawdopodobniej zrezygnuje on z udziału w tej produkcji.

 • Była kochanka oskarża Gibsona

  Sytuacja pomiędzy gwiazdorem Hollywood, Melem Gibsonem , a jego byłą kochanką, rosyjską piosenkarką Oksaną Grigorievą jest coraz bardziej napięta. Kobieta twierdzi, że aktor nie pomaga jej finansowo w wychowaniu ich 8-miesięcznej córki Lucii.

 • Gwiazdy kontra Herkules

  Sean Astin (trylogia "Władca Pierścieni" ), Leelee Sobieski ( "Powstanie" ) i Timothy Dalton ( "Looney Tunes: Znowu w akcji" ) wystąpią w przygotowywanej dla stacji NBC 4-godzinnej mini-serii zatytułowanej "Hercules". Projekt powstaje w studio Hallmark Entertainment. Objęcie roli w projekcie negocjuje Angie Harmon ( "Agent Cody Banks" ).

Wideo na temat: timothy dalton aktor
 • Kwiat pustyni

  Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieść Waris Dirie "Desert Flower" (polski tytuł "Kwiat Pustyni"), która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19 milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie. Mająca na swym koncie liczne sukcesy scenarzystka i reżyserka Sherry Hormann ("Father's Day") oraz producent i laureat Oscara - Peter...

 • Opętani

  Najnowszy film grozy twórców "Mechanika", "Amityville" i "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną". Współczesna wersja filmu wyreżyserowanego przez mistrza horroru George'a A. Romero. David jest szanowanym szeryfem w niewielkim miasteczku w Stanach Zjednoczonych. Na jednym z meczy bejsbolowych na boisku pojawia się znany wszystkim mieszkaniec. Intruz jest uzbrojony w naładowaną strzelbę, którą celuje w szeryfa. Zmuszony do obrony szeryf zabija go. W innej części miejscowości mężczyzna podpala...

 • Jak zostać królem

  Fascynująca opowieść o człowieku, który uratował królestwo i w przełomowym momencie historii mężnie poprowadził Anglików w walce przeciwko najeźdźcy. Po śmierci króla Jerzego V (Michael Gambon) i szokującej abdykacji Edwarda VIII (Guy Pearce), książę Albert (Colin Firth) musi, pomimo wielkich oporów, objąć tron Anglii jako Jerzy VI. Ogromną przeszkodą w wypełnianiu monarszych obowiązków jest prześladujące go od najmłodszych lat... jąkanie. Oddana mężowi królowa Elżbieta (Helena Bonham Carter)...