• Informacje na temat:

  tina turner czy ma dzieci

Artykuły na temat: tina turner czy ma dzieci
 • Tina Turner wyrwała się z piekła do raju

  Przetrwała koszmarne dzieciństwo i horror małżeński. Ale czy podniesie się po utracie syna?

 • Tina Turner: Jeden koncert

  67-letnia Tina Turner zapowiedziała na początku XXI wieku wycofanie z muzycznego biznesu. "Muzyczna Babcia" dała się jednak namówić na jeden występ, który odbędzie się w sobotę, 2 kwietnia, w Kopenhadze, stolicy Danii.

 • Trzeba się zatrzymać

  Hanna Śleszyńska podbiła serca widzów rolami kobiet pełnych temperamentu, z charakterem, oryginalnych i zabawnych. Nie musi grać głównej bohaterki, żeby skupić na sobie naszą uwagę. Czy można przeoczyć siostrę Basen albo Auguścikową?

 • Przewodnik rockowy: Wrześniowe dzieci rewolucji Marca Bolana

  Dokładnie 40 lat temu ukazał się słynny post-hippisowski hymn grupy T. Rex. Jej lider, Marc Bolan, zginął tragicznie w 1977 roku, krótko przed swoimi 30. urodzinami. W ramach "Przewodnika rockowego" przybliżamy sylwetkę ikony glam rocka.

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #77

  Jakie seriale fabularne będziemy mogli zobaczyć na Netflixie w 2020 roku?

 • Lutricia McNeal: Muzyczny tygiel

  Najnowszy album Lutricii McNeal ukazał się w lutym. Płyta, na której znalazły się utwory autorstwa Macy Gray ("Love is a Drug"), Paula Berry'ego i Billa Lawriego (ich utwory śpiewały Cher oraz Tina Turner), a także własne kompozycje Lutricii zatytułowana jest "Metroplex". O znaczenie tytułu zapytał artystkę Jacek Fudała z RMF FM.

 • "W Polsce czuję się jak na balu"

  Lionel Richie, czarnoskóry amerykański wokalista od wielu lat podija serca fanów na całym świecie. Jego przeboje "Hello" czy też "Easy" uznawane są wręcz za klasyki. Po dwóch latach nieobecności na rynku muzycznym, powrócił pod koniec 2000 roku z nowym albumem „Renaissance”. Jego występy u boku Tiny Turner i na festiwalu w Sopocie w 1999 roku udowodniły, iż przerwa wyszła mu tylko na dobre i nic

 • Śleszyńska: Temperament Lizy Minelli

  Podbiła serca widzów rolami kobiet pełnych temperamentu, z charakterem, oryginalnych i zabawnych. Nie musi grać głównej bohaterki, żeby skupić na sobie naszą uwagę. Czy można przeoczyć siostrę Basen albo Auguścikową?

 • "W tym kraju osiągnęłam wszystko"

  Aż trzy lata Katarzyna Szczot, lepiej znana jako Kayah, kazała czekać fanom na swoją kolejną płytę. Album "Stereo Typ" (2003), piąty w jej karierze, spotkał się z życzliwym przyjęciem, a poprzedzający jego wydanie występ na festiwalu w Sopocie potwierdził, że Kayah należy do czołówki polskich wokalistek. Co ciekawe, wokalistka jest także producentką materiału, który w założeniu był powrotem do muzycznych korzeni, a w warstwie tekstowej swoistym pamiętnikiem poświęconym osobistym przeżyciom,...

 • Wszyscy pamiętają go z "Matrixa"

  Wszyscy pamiętają go albo z "Matrixa", albo z "Pulp Fiction", w którym... nie zagrał. Notorycznie mylony z Samuelem L. Jacksonem, bo są podobnego wzrostu i mają charakterystyczną szparę między zębami. Amerykański aktor Laurence Fishburne obchodzi 30 lipca 50. urodziny!