• Informacje na temat:

  tinie tempah

Artykuły na temat: tinie tempah
 • Najwięksi dandysi 2010 roku

  ...opinii: "Książę William idzie w ślady ojca, wielkiego ambasadora brytyjskiego stylu" - orzekli krytycy. W pierwszej 50 znaleźli się: kierowca wyścigowy Jenson Button (9.), brytyjski raper Tinie Tempah (15.), Sir Elton John (21.), aktor Jude Law (29.), projektant Christopher Bailey (33.). Notowanie najlepiej ubranych mężczyzn zamyka Daniel Day-Lewis. "Od ośmiu lat bierzemy pod lupę styl aktorów...

 • Tinie Tempah: Sukces zapisany w gwiazdach

  "Staram się żyć marzeniami. Inni ludzie też tak mogą, jeżeli tylko się postarają" - tak o piosence "Written In Stars" mówi 22-letni Tinie Tempah, jeden z najgłośniejszych debiutantów tego roku. Londyński raper w ojczyźnie już podbił listy przebojów.

 • Hiphopowiec najlepiej ubranym Brytyjczykiem

  Raper Tinie Tempah został uznany najlepiej ubranym Brytyjczykiem.

 • Brit Awards 2011: Raper przewodzi stawce

  Ogłoszono listę nominowanych do tegorocznych Brit Awards, nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego. Najwięcej nominacji - cztery - otrzymał debiutujący raper Tinie Tempah.

 • Orange Warsaw 2013: Znamy już wszystkich artystów!

  Brytyjski raper Tinie Tempah uzupełnił skład tegorocznej edycji festiwalu Orange Warsaw. Impreza odbędzie się 25 i 26 maja na Stadionie Narodowym. Będzie to szósta edycja festiwalu.

 • Startuje Orange Warsaw Festival 2013!

  Na Stadionie Narodowym w Warszawie zobaczymy dzisiaj jedną z największych gwiazd światowego popu - Beyonce. Wystąpią również m.in. The Offspring, Cypress Hill czy Tinie Tempah.

 • Debiutanci górą!

  Nowe twarze rynku fonograficznego - Ellie Goulding i Tinie Tempah - znaleźli się na szczycie brytyjskich zestawień.

 • Ellie Goulding po raz drugi: Podróż z mroku do światła

  "Ten album jest dla mnie jak podróż ze strefy mroku do strefy światła. Nie zamierzałam nagrać płyty o rozstaniu, ale chyba tak wyszło" - tak brytyjska wokalistka Ellie Goulding zapowiada swój drugi materiał.

 • Debiutujący raper zawojował Wyspy

  21-letni raper z południowego Londynu, Tinie Tempah, znalazł się na szczycie zestawienia brytyjskich bestsellerów płytowych z debiutanckim albumem "Disc-Overy".

 • Kto otrzymał Brit Awards?

  We wtorek (15 lutego) w Londynie rozdano Brit Awards, najważniejsze nagrody muzyczne na Wyspach Brytyjskich.

Wideo na temat: tinie tempah
 • StreetDance 3D

  Finaliści brytyjskiej edycji "You Can Dance" oraz "Mam talent!" w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów...

 • Muppety: Poza prawem

  Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita...

 • Nocna randka

  Komedia w reżyserii Shawna Levy'ego ("Nowożeńcy", "Różowa pantera", "Noc w muzeum"), wg scenariusza Aline Brosh McKenna ("Diabeł ubiera się u Prady"). Podczas rutynowej kolacji na mieście znudzona para małżeńska wplatana zostaje w aferę kryminalną i musi stawić czoła skorumpowanym gliniarzom, mafijnemu bossowi i zwariowanemu taksówkarzowi. W rolach głównych: Steve Carrell ("Mała miss", "40-letni prawiczek"), Tina Fey ( serial TV "Rockefeller Plaza 30"), Mark Wahlberg ("Infiltracja" -...