• Informacje na temat:

  tobey maguire plotki

Artykuły na temat: tobey maguire plotki
 • Tobey Maguire nie zagra w "Hobbicie"

  Tobey Maguire zaprzecza plotkom, jakoby miał wcielić się w rolę Bilbo Bagginsa w powstającej właśnie ekranizacji "Hobbita" - poinformował "Hollywood Reporter".

 • Spider-Man trenuje

  Nie potwierdziły się doniesienia, iż Tobey Maguire może nie pojawić się na planie sequela przeboju "Spider-Man" . Informacje, które pojawiły się w mediach kilka dni temu mówiły, iż aktor ma problemy ze zdrowiem, sugerowano również konflikt z producentami filmu "Spider-Man 2". Jak się okazało, plotki nie znalazły potwierdzenia i aktor ponownie zagra człowieka-pająka.

 • Obolały Spider-Man

  W Sieci pojawiły się doniesienia, iż w drugiej części przebojowej opowieści "Spider-Man" , roli głównej może nie zagrać Tobey Maguire, który w pierwszej historii o człowieku-pająku wcielił się w głównego bohatera. Pogłoski nie precyzują, dlaczego aktor zamierza wycofać się z projektu - plotki mówią o problemach ze zdrowiem lub o niemożności ustalenia warunków finansowych.

 • Kapryśny Spider-Man

  Tobey Maguire daje popalić producentom filmu "Spider-Man 3" . Aktor jest wyjątkowo kapryśny i podczas podróży związanych z promocją filmu ma kosztowne wymagania.

 • Wstydliwa kontuzja Spider-Mana

  Tobey Maguire ( "Spider-Man 3" ) podczas kręcenia zdjęć najnowszej części przygód Spider-Mana nabawił się wielu siniaków, a nawet poważniejszych kontuzji. Jedna z nich jest dla aktora bardzo wstydliwa.

 • Nie będzie "Powrotu do przyszłości 4"

  Kilka dni temu w Sieci pojawiły się informacje, iż Steven Spielberg spotkał się z Michaelem J. Foxem i zaproponował mu epizodyczną rolę w czwartej części opowieści o podróżach w czasie. W "Powrocie do przyszłości 4" dzięki maszynie Doca Bowna niesamowite przygody przeżywałby kolejny bohater. Niestety wiadomość ta okazała się plotką .

 • USA: Przebojowy 2004 rok

  Latem 2004 roku na ekranach amerykańskich kin o przychylność widzów walczyć będzie kilka niecierpliwie oczekiwanych przebojowych opowieści. W walce o popularność zmierzą się między innymi Spider-Man i łowca wampirów, Van Helsing. Studio Columbia Pictures ogłosiło, iż przesuwa datę premiery filmu "Spider-Man 2" z 7 maja 2004 roku na 2 lipca 2004 roku.

Wideo na temat: tobey maguire plotki
 • Życie Pi

  Ekranizacja bestsellerowej powieści Yanna Martela. Pi Patel, syn właściciela zoo, mieszka wraz z rodziną w Indiach. Wkrótce życie postawi przed nim wyzwanie, które będzie wymagało od niego niezwykłej determinacji. Rodzina Pi postanawia przenieść się do Kanady. W trakcie podróży statek ulega uszkodzeniu i tonie. Pi znajduje się w niewielkiej szalupie na środku Oceanu Spokojnego w towarzystwie hieny, orangutana, zebry i tygrysa bengalskiego o imieniu Richard Parker. Rozpoczyna się walka o...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...

 • Wielki Gatsby

  Baz Luhrmann postanowił zmierzyć się z legendą. Twórca "Australii" i "Moulin Rouge" postanowił po raz kolejny przenieść na duży ekran powieść Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby". Główne role grają Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Tobey Maguire.