• Informacje na temat:

  tobey maguire zdjęcia

Artykuły na temat: tobey maguire zdjęcia
 • Tobey Maguire w czarnej komedii

  Znany z roli Spider-Mana Tobey Maguire będzie gwiazdą "The Details" - niezależnej czarnej komedii, której scenarzystą i reżyserem jest Jacob Estes. Zdjęcia rozpoczną się w sierpniu w Seattle.

 • Tobey Maguire, Edward Norton i Spike Lee: Wspólny projekt

  Kilka dni temu magazyn The Hollywood Reporter poinformował, że w najnowszym filmie Spike'a Lee ("Rób co należy", "Mordercze lato" , "Malaria") wystąpi Edward Norton ( "Rozgrywka" ). W czwartek, 31 stycznia, ujawniono, ż producentem obrazu został amerykański aktor Tobey Maguire ( "Spider-Man" ). Film "The 25th Hour" będzie adaptacją głośnej powieści Davida Benioffa.

 • Carrey, Kidman i Maguire nie zagrają

  Zaledwie w piątek, 18 stycznia, informowaliśmy, iż do obsady komedii roboczo zatytułowanej "Dog Years" Gary'ego Rossa, dołączył Tobey Maguire, a kilka godzin później producenci z wytwórni Universal poinformowali, iż... do realizacji obrazu w ogóle nie dojdzie. Zdjęcia do komedii "Dog Years" planowo miały zacząć się w marcu.

 • Tobey Maguire w wielkim mieście

  Scenarzysta i reżyser Steven Shainberg ( "Sekretarka" ) przymierza się do realizacji dramatu pod tytułem "Urban Townie". Główną rolę w tej opowieści zagra być może Tobey Maguire ( "Burza lodowa" , "Spider-Man" ), który objął już posadę producenta projektu. Film opowiada o mężczyźnie, który powraca po latach nieobecności do Nowego Jorku.

 • Jeff Bridges z człowiekiem-pająkiem

  Jeff Bridges ( "Ukryta prawda" , "K-PAX" ) prowadzi końcowe negocjacje w sprawie występu w filmie "Seabiscuit", który dla wytwórni Universal Pictures przygotowuje Gary Ross. Gwiazdą filmu będzie Tobey Maguire ( "Spider-Man" ).

 • Miliony dla Tobey'a Maguire'a

  Tobey Maguire, gwiazdor przeboju "Spider-Man" , zagra główną rolę w filmie "Seabiscuit", powstającym w oparciu o powieść "Seabiscuit: An American Legend", autorstwa Laury Hillenbrand. Kontrakt aktora opiewa na co najmniej dwanaście milionów dolarów. Na fotelu reżysera obrazu zasiądzie Gary Ross.

 • "Spider-Man 3": Będą dokrętki

  Tobey Maguire ( "Spider-Man" ), Kirsten Dunst ( "Zakochany bez pamięci" ) i James Franco ( "Tristan i Izolda" ), czyli ekipa najnowszego Spider-Mana została wezwana ponownie na filmowy plan. Po pierwszych próbnych projekcjach widzowie narzekali, że w filmie jest za mało scen akcji.

 • Zapracowany twórca "Sekretarki"

  Reżyser Steven Shainberg i scenarzystka Erin Cressida Wilson, autorzy filmu "Sekretarka" , przeniosą na ekran biografię fotografki Diane Arbus. Niezależnie od tego, Shainberg nadal zamierza zrealizować zapowiedziany wcześniej obraz "Urban Townie", w którym główną rolę zagra prawdopodobnie Tobey Maguire ( "Spider-Man" , "Seabiscuit" ).

 • "Wielki Gatsby" w czasach kryzysu

  ..."Wielki Gatsby" to już piąta kinowa ekranizacja najsłynniejszej powieści wybitnego amerykańskiego pisarza Fransisa Scotta Fitzgeralda. Autorem nowej adaptacji jest Baz Luhrmann, nominowany do Oscara autor przebojowych produkcji "Moulin Rouge!" oraz "Romeo+Julia". Obraz, w którym główne role zagrali Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire, Carey Mulligan i Joel Edgerton w piątek, 27 września, debiutuje...

 • Gwiazdy walczą o rolę

  Leonardo DiCaprio ( "Gangi Nowego Jorku" ) walczy podobno o rolę w najnowszym filmie Sama Mendesa ( "Droga do zatracenia" ). Jednak nie tylko on chce zagrać w produkcji, której akcja rozgrywa się podczas pierwszej wojny w Zatoce Perskiej. Rywalami gwiazdora są Tobey Maguire ( "Spider-Man 2" ) i Jake Gyllenhaal ( "Pojutrze" ).