• Informacje na temat:

  toby keith

Artykuły na temat: toby keith
 • Dr. Dre najlepiej zarabiającym muzykiem w 2014 roku

  Raper ze swoją fortuną nie miał sobie równych w podsumowaniu roku "Forbesa".

 • W Stanach znów rządzi country

  Amerykański gwiazdor country, Toby Keith, zepchnął ze szczytu zestawienia bestsellerów płytowych w USA innego countrowego artystę - Kenny'ego Chesneya.

 • Ameryka w rytmie country

  Po raz trzeci w karierze na szczyt notowania "Billboard 200" trafił wokalista country Toby Keith.

 • Wojna gigantów country

  W tym tygodniu o przewodnictwo na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych "Billboard 200" walczyli dwaj popularni wykonawcy muzyki country: trio Rascal Flatts i wokalista Toby Keith. Pomimo ponad 50-procentowego spadku sprzedaży płyta zespołu zatytułowana "Me and My Gang" utrzymała pierwszą pozycję.

 • Will Smith z noblistami

  Aktor Will Smith i jego żona Jada Pinkett Smith będą współgospodarzami koncertu z okazji przyznania Pokojowej Nagrody Nobla.

 • Gwiazdy na otwarcie

  Od kilku lat gwiazdy piosenki uświetniają otwarcie sezonu w zawodowej lidze futbolu amerykańskiego NFL. Nie inaczej będzie w tym roku. Koncert zostanie wyemitowany w telewizji ABC 9 września, tuż przed pierwszym meczem.

 • Jerry Lee Lewis z gwiazdami rocka

  Imponującą listę rockowych gwiazd zebrał na swojej nowej płycie Jerry Lee Lewis. Pionier rock'n'rolla we wrześniu wyda album "The Pilgrim", na którym znajdzie się m.in. przeróbka klasyka Led Zeppelin "Rock and Roll", z gościnnym udziałem samego Jimmy'ego Page'a, oryginalnego gitarzysty "Zeppów".

 • AMA: Usher zwycięzcą

  Usher, wokalista niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych, był gwiazdą niedzielnego (14 listopada) wieczoru w "Shrine Auditorium" w Los Angeles. Rozdano nagrody 32. edycji American Music Awards, a Usher zdobył cztery statuetki (na cztery nominacje).

 • Ile zarabiają gwiazdy country?

  Choć w Polsce i w Europie country cieszy się umiarkowaną popularnością, to w Ameryce artyści reprezentujący ten gatunek są pierwszoplanowymi gwiazdami i zarabiają krocie.

Wideo na temat: toby keith
 • Fantastyczna Czwórka

  Fantastyczni superbohaterowie, jakimi ich jeszcze nie oglądano: w nowym wydaniu, nowej konwencji i w nowej obsadzie aktorskiej. Historia czworga outsiderów, którzy przenoszą się to alternatywnego i pełnego niebezpieczeństw świata, gdzie ulegają zdumiewającej przemianie i nabierają niezwykłych mocy. Po powrocie muszą się nauczyć wykorzystać swoje nowe umiejętności i ocalić Ziemię przed potężnym wrogiem, który niegdyś był ich przyjacielem. W rolach głównych: Miles Teller ("Whiplash",...

 • Serena

  George i Serena Pemberton ((Bradley Cooper oraz Jennifer Lawrence) osiadają w Karolinie Północnej. Wykorzystując naturalne zasoby rozwijają imperium drewna. Serena, dzięki swojej przedsiębiorczości i umiejętnościom kierowniczym może dorównać każdemu mężczyźnie. Wspólnie z mężem stanowią silną parę, której nic nie jest w stanie przeszkodzie w realizacji ambicji. Wkrótce kobieta dowiaduje się, że nie może mieć dzieci. Dlatego jedynym spadkobiercą majątku Pembertonów zostanie nieślubny syn...

 • Captain America: Pierwsze starcie

  Kapitan Ameryka /właściwie Steve Rogers/ to pierwsza postać stworzona przez Marvel Comics. Steve przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie. Został poddany terapii, która zwiększyła jego inteligencję i siłę. Przemienił się w super bohatera nazwanego Kapitan Ameryka. Zostaje wysłany do walki z nazistami, jego największym wrogiem jest Red Skull.