• Informacje na temat:

  toby keith piosenkarz

Artykuły na temat: toby keith piosenkarz
 • Ameryka w rytmie country

  Po raz trzeci w karierze na szczyt notowania "Billboard 200" trafił wokalista country Toby Keith.

 • Najbardziej dochodowi artyści dekady

  Amerykanie opublikowali listę najbardziej dochodowych artystów ostatniego dziesięciolecia. Na szczycie znalazła się kanadyjska diwa Celine Dion, wyprzedzając popularnego piosenkarza country Kenny'ego Chesneya i grupę Dave Matthews Band.

 • Amerykański diament

  Album "Home Before Dark" amerykańskiego wokalisty i kompozytora Neila Diamonda jest najlepiej sprzedającą się płytą w Stanach Zjednoczonych.

 • Michael Bublé przed Kiss

  Michael Bublé otwiera cotygodniowe zestawienie najpopularniejszych płyt w USA z albumem "Crazy Love".

 • Madonna przed Michaelem Bublé

  Drugi tydzień z rzędu najlepiej sprzedającą się płytą na świecie jest "Celebration" Madonny.

Wideo na temat: toby keith piosenkarz
 • Fantastyczna Czwórka

  Fantastyczni superbohaterowie, jakimi ich jeszcze nie oglądano: w nowym wydaniu, nowej konwencji i w nowej obsadzie aktorskiej. Historia czworga outsiderów, którzy przenoszą się to alternatywnego i pełnego niebezpieczeństw świata, gdzie ulegają zdumiewającej przemianie i nabierają niezwykłych mocy. Po powrocie muszą się nauczyć wykorzystać swoje nowe umiejętności i ocalić Ziemię przed potężnym wrogiem, który niegdyś był ich przyjacielem. W rolach głównych: Miles Teller ("Whiplash",...

 • Serena

  George i Serena Pemberton ((Bradley Cooper oraz Jennifer Lawrence) osiadają w Karolinie Północnej. Wykorzystując naturalne zasoby rozwijają imperium drewna. Serena, dzięki swojej przedsiębiorczości i umiejętnościom kierowniczym może dorównać każdemu mężczyźnie. Wspólnie z mężem stanowią silną parę, której nic nie jest w stanie przeszkodzie w realizacji ambicji. Wkrótce kobieta dowiaduje się, że nie może mieć dzieci. Dlatego jedynym spadkobiercą majątku Pembertonów zostanie nieślubny syn...

 • Captain America: Pierwsze starcie

  Kapitan Ameryka /właściwie Steve Rogers/ to pierwsza postać stworzona przez Marvel Comics. Steve przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie. Został poddany terapii, która zwiększyła jego inteligencję i siłę. Przemienił się w super bohatera nazwanego Kapitan Ameryka. Zostaje wysłany do walki z nazistami, jego największym wrogiem jest Red Skull.