• Informacje na temat:

  tom bell

Artykuły na temat: tom bell
 • "Belle epoque": Baloniku nasz malutki...

  Najgłośniej reklamowana, najbardziej doinwestowana, z największą pompą podczas premiery, wszystkie „ochy” i "achy", jakie słyszeliśmy jeszcze przed emisją serialu sprawiły, że oczekiwania wobec niego były naprawdę duże. Niestety, „Belle epoque” okazał się sztucznie pompowanym balonem…

 • Berlinale 2015: Kto ma szansę na Złotego Niedźwiedzia?

  Ostatnie dni 65. edycji Berlinale upłynęły pod znakiem nieco lżejszego repertuaru. Niedługo po premierze "50 twarzy Greya" odbył się pokaz prezentowanego w sekcji konkursowej (lecz nieubiegającego się o nagrody) "Kopciuszka" Kennetha Branagha, bardzo dobrze przyjętej przez dziennikarzy adaptacji klasycznej baśni braci Grimm. Wieczorem odbędzie się gala, podczas której dowiemy się, kto otrzymał Złotego Niedźwiedzia.

 • ​Wraca "Belle Epoque". Będzie kolejny sezon

  Pierwszy sezon "Belle Epoque" oglądało średnio 1,89 mln osób, składał się z 10 odcinków. Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak, zapowiedział właśnie drugą serię.

 • Léa Seydoux w "Bondzie 24"!

  Francuska aktorka Léa Seydoux, gwiazda nagrodzonego Złota Palmą w Cannes filmu "Życie Adeli", wystąpi w nowym obrazie o przygodach Jamesa Bonda - poinformował brytyjski brukowiec "Daily Mail".

 • "Outlander": Dwie nowe role zostały obsadzone

  Jak informuje serwis Variety John Bell ("Hobbit: Bitwa Pięciu Armii") oraz Wil Johnson ("Waking the Dead", "Adulthood") dołączyli do obsady trzeciego sezonu "Outlandera".

 • "Brud" : Psychol z Edynburga

  Wizualna wizytówka głównego bohatera ekranizacji powieści Irvine'a Welsha "Brud", granego przez Jamesa McAvoya sierżanta Bruce'a Robinsona? Po nocy spędzonej w aucie "zły policjant" przeczesuje dłonią przetłuszczone włosy, przepłukuje usta łykiem wódki prosto z butelki, otwiera drzwi, wymiotuje, na pudełku od płyty CD usypuje kreskę kokainy i na pełnym speedzie rusza do akcji. Ktoś się jeszcze dziwi, że tytułowy "brud" (filth) to slangowe określenie gliniarza?

 • Katie wygrała z Cruisem!

  Szykowało się na zażartą batalię, a poszło jak z płatka. Katie Holmes (33 l.) i Tom Cruise (50 l.) właśnie podpisali ugodę, ustalając szczegóły swojego rozwodu.

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • "Outlander": Starz prezentuje pełny zwiastun trzeciej serii

  Najnowszy sezon "Outlandera" wystartuje w niedzielę, 10 września 2017 roku. Trzecia seria oparta jest na "Podróżniczce" - trzecim tomie składającej się z ośmiu części sagi. Na ekranie w głównych rolach zobaczymy Caitrionę Balfe, Sama Heughana, Tobiasa Menziesa, Sophie Skelton, Richarda Rankina, Lauren Lyle, Césara Domboya, Davida Berry'ego, Johna Bella, Wila Johnsona, Hannah James, Tanyę...

 • Tom Morello przeciwko fast-foodom

  Tom Morello, były gitarzysta grupy Rage Against The Machine, a obecnie Audioslave, ma zamiar pikietować pod siedzibą zarządu sieci fast-foodów Taco Bell w Kalifornii. Wraz z innymi muzykami będzie protestował przeciwko wyzyskiwaniu przez firmę rolników, dostarczających produkty do restauracji tej sieci.

Dyskusje na temat: tom bell
 • Re: "JAG: Wojskowe Biuro Śledcze": Co słychać u Catherine Bell?

  takim wiekowym nieładnym otyłym kobietom można pozazdrościć jednego ...świętego spokoju ze strony ero tom anów

 • Re: "JAG: Wojskowe Biuro Śledcze": Catherine Bell powraca w kultowej roli

  Gimbusy ze Śląska słuchajcie.Ona pochodzi z Iranu,ale deklarowała się że jest katoliczką bo nie było dowodów że jest muzułmanką.W między czasie jak Travolta i Tom Cruise przeszedł na Scientologię to ona też tam się zapisała ,żeby wzbudzić powszechny szacun i git od Toma Cruise i Travolty.Co ostatecznie nic nie dało bo każdy się rozszedł we własną stronę.Tak czy tak każdy porządny aktor czy

 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  żona Rossa. W dalszych odcinkach aktorkę zastąpiła Jane Sibbett. Helen Baxendale (4.14-19, 4.21-24, 5.1, 5.4, 5.6, 5.20) – Emily Waltham: druga żona Rossa. Catherine Bell (2.6) – Robin: jedna(...), a później małpkę Rossa. Michael Condor (4.19) – śpiewający sąsiad Rachel. Tom Conti (4.24, 5.1) – Stephen Waltham: ojciec Emily, drugiej żony Rossa. Jennifer Coolidge (10.3) – Amanda: irytująca dawna