• Informacje na temat:

  tom cruise i kate

Artykuły na temat: tom cruise i kate
 • Tom Cruise w komedii z Diaz

  Tom Cruise zagra razem z Cameron Diaz w komedii "Witchita".

 • Nie podoba mu się Tom Cruise

  W filmie zatytułowanym "Wichita" o boku Toma Cruise'a i Cameron Diaz pojawi się Marc Blucas, znany z filmów "Rozważni i romantyczni: klub miłośników Jane Austen" i "Mów mi Dave".

 • Tom Cruise w "Edge of Tomorrow"

  Tytuł najnowszego thrillera science-fiction z udziałem Toma Cruise'a i Emily Blunt, w reżyserii Douga Limana, nakręconego na podstawie książki "All You Need is Kill", będzie nosił tytuł "Edge of Tomorrow" - ogłosiła wytwórnia Warner Bros.

 • Suri Cruise z własną linią strojów dziecięcych

  Córka aktorskiej pary Tom Cruise i Kate Holmes - Suri Cruise, która ma zaledwie siedem lat, będzie sygnować swoim imieniem linię ubranek dziecięcych. Według prasy podpisała kontrakt wart 1,5 miliona dolarów.

 • Cruise i Diaz znowu kochankami

  Ostatni raz na ekranie pojawili się razem w 2001 roku. Teraz Cameron Diaz i Tom Cruise będą mieli szansę ponownie spotkać się na planie filmowym.

 • Najbardziej irytujący aktorzy

  Tom Cruise ( "Wojna światów" , "Ostatni samuraj" ) został wybrany najbardziej irytującym aktorem w plebiscycie najbardziej opiniotwórczego miesięcznika filmowego w Wielkiej Brytanii "Empire". Aktor pokonał inne denerwujące gwiazdy: Jennifer Lopez ( "Sposób na teściową" ) oraz Julię Roberts ( "Erin Brokovich" ).

 • Dakota Fanning: Ekspresowa kariera

  Występowała w filmach z takimi aktorami, jak Sean Penn, Tom Cruise, Denzel Washington - i to jeszcze zanim skończyła... 12 lat. Nie ulega wątpliwości, że Dakota Fanning zrobiła jedną z najbardziej błyskotliwych "dziecięcych" karier w ostatnich latach. 23 lutego ta wciąż młoda i rozwijająca się aktorka obchodziła 22. rocznicę urodzin.

 • Nie tylko "Mission: Impossible". Te filmy też powstały w Polsce

  Jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni jest sprawa ewentualnej wizyty amerykańskich filmowców w Polsce. A konkretniej w Pilichowicach na Dolnym Śląsku. Właśnie tam planują wysadzić w powietrze 114-letni most. Wszystko na potrzeby tajemniczego projektu pod kryptonimem "Libra". Mówi się, że chodzi o siódmą część serii "Mission: Impossible" z Tomem Cruisem w roli głównej.

 • Najpopularniejsze pary w show-biznesie

  Ostatni raz emocjonowaliśmy się wyborem najpopularniejszej pary gwiazd gdzieś w okolicach 14 lutego. Nadeszły wakacje i czas na uaktualnienia. Magazyn "In Touch" postanowił sprawdzić, który znany związek cieszy się największa popularnością. Wygrał niezawodny Tom Cruise (42 l., "Mission: Impossible 3" ) ze swą partnerką Katie Holmes ( 28 l., "Batman - Początek" ).

 • Nagrody rynku video

  Julia Roberts, Tom Hanks, George Clooney zmierzą się o nagrodę Blockbuster Video Awards. Aktorka rywalizować będzie między innymi z Joan Allen i Kate Winslet. Natomiast w kategoriach komediowych zmierzą się Eddie Murphy i Jim Carrey. Nagrody przyznawane przez fanów video zostaną w tym roku wręczone w kwietniu.