• Informacje na temat:

  tom cruise samochody

Artykuły na temat: tom cruise samochody
 • Dyplomatyczny Tom Cruise

  O stosunkach amerykańsko-francuskich i o tym, jak je polepszyć, rozmawiał w poniedziałek, 30 sierpnia, w Paryżu gwiazdor ekranu Tom Cruise z ministrem finansów Francji Nicolasem Sarkozym. We francuskiej stolicy trwa bogata w wydarzenia promocja najnowszego filmu z udziałem aktora "Zakładnik" .

 • Tom Cruise dla promocji zrobi wszystko

  Tom Cruise ( "Wojna światów" ), aby dotrzeć na nowojorską premierę swojego najnowszego filmu "Mission: Impossible 3" użył w środę, 3 maja, wozu strażackiego, helikoptera, samochodu oraz sławnego nowojorskiego metra.

 • Brad Pitt kontra Tom Cruise

  Dwie dekady po "Wywiadzie z wampirem" Brad Pitt i Tom Cruise ponownie zagrają razem w filmie. "Go Like Hell" to nowa produkcja wytwórni 20th Century Fox.

 • Tom Cruise w bolidzie Formuły 1

  Amerykański aktor Tom Cruise zasiadł za sterami bolidu Formuły 1 należącego do zespołu Red Bull Racing. Testy odbyły się na torze Willow Springs w Stanach Zjednoczonych, gdzie najprawdopodobniej w przyszłym roku zostanie zorganizowana jedna z rund F1.

 • "Misja Cruise" w Nowym Jorku

  Tom Cruise ( "Wojna światów" , "Ostatni samuraj" ) będzie główna atrakcją amerykańskiej premiery trzeciej części "Mission Immposible" , która odbędzie się 3 maja podczas nowojorskiego Tribeca Film Festival. Będzie to dzień pełen atrakcji dla fanów; rozpocznie się na Times Square, a kulminacja nastąpi sześć godzin później na premierze filmu w Ziegfield Theatre.

 • "Mission: Impossible - Fallout" : Blockbuster roku

  Tom Cruise jest jak Krzysztof Ibisz - czas się dla niego zatrzymał. Chociaż od premiery pierwszej części serii "Mission: Impossible" minęły 22 lata, aktor nadal wygląda tak samo, a na ekranie cuduje jeszcze bardziej niż w 1996 roku. To dzięki niemu "Fallout" to blockbuster roku, choć chodzi w nim o to samo, co w poprzednich częściach.

 • Składają hołd Tony'emu Scottowi

  ..."Był twórczym wizjonerem, którego wpływ na kino jest nie do ocenienia" - zmarłego samobójczą śmiercią Tony'ego Scotta wspominał Tom Cruise, gwiazdor jednego z najsłynniejszych filmów artysty - "Top Gun"

 • Lamborghini - nowa pasja Cage'a

  Nicolas Cage zamierza wystartować w tegorocznej edycji rajdu Lamborghini Running of Bull Race, prowadzącego z Zachodniego na Wschodnie Wybrzeże USA. W związku z tym kupił ostatnio nowe Lamborghini warte ponad 274 tysiące dolarów. W rajdzie wezmą także udział inne hollywoodzkie gwiazdy, posiadacze tych ekskluzywnych samochodów: Sharon Stone, Tom Cruise, Nicole Kidman i Jim Carrey.

 • Steven Spielberg składa "Raport mniejszości"

  Steven Spielberg i Scott Frank, twórcy filmu "Raport mniejszości" , opowiedzieli o swoim najnowszym dziele tygodnikowi "Entertainment Weekly". Produkcja, w której główną rolę gra Tom Cruise, to futurystyczny thriller według opowiadania Philipa K. Dicka. Tymczasem w środę, 12 czerwca, w Internecie miał swoją premierę nowy zwiastun filmu Stevena Spielberga.

 • Ranni na planie filmu o Hitlerze

  Jedenaście osób zostało rannych po upadku z ciężarówki na planie filmu "Walkiria" z Tomem Cruise'em w Berlinie - podała w poniedziałek niemiecka policja.