• Informacje na temat:

  tom green komik

Artykuły na temat: tom green komik
 • Tom Jones szlachcicem

  Na noworocznej liście osób wyróżnionych przez królową Wielkiej Brytanii Elżbietę II poczesne miejsce zajął Tom Jones. 65-letni walijski wokalista został uhonorowany tytułem szlacheckim, dzięki czemu przed nazwiskiem może sobie dodawać "sir".

 • Spłonęła willa Drew Barrymore

  Pożar poważnie zniszczył w niedzielę, 18 lutego, willę Drew Barrymore ("Chłopaki na bok", "Aniołki Charliego" ) w Los Angeles. Na szczęście, jak informują amerykańskie media, aktorka ani jej mąż, komik Tom Green ("Ostra jazda", "Aniołki Charliego" ), nie odnieśli żadnych obrażeń.

 • Oscary 2019: Relacja

  ..."Green Book" najlepszym filmem. "Zimna wojna" bez Oscara. Alfonso Cuaron z trzema statuetkami i aż cztery wyróżnienia dla "Bohemian Rhapsody" - oto najważniejsze rozstrzygnięcia 91. w historii ceremonii rozdania Oscarów, czyli najważniejszych nagród w filmowym świecie.

 • Drew Barrymore, amerykańska aktorka, która filmową karierę zaczęła rolą w filmie "E.T.", ogłosiła publicznie swoje zaręczyny z kanadyjskim aktorem komediowym Tomem Greenem. Pierścionek zaręczynowy Kanadyjczyk włożył na palec Drew 10 dni temu.

 • Drew Barrymore nie będzie Aniołkiem

  Komik Tom Green, który jest mężem Drew, desperacko pragnie zostać ojcem i aktorka postanowiła spełnić jego marzenie. Oświadczyła producentom filmu, iż może zagrać w "Aniołkach Charliego 2" rolę epizodyczną, ale na pewno nie pojawi się w roli głównej. Tym samym realizatorzy sequela "Aniołków Charliego" muszą szukać kolejnej nowej kandydatki, która zagra w przygotowywanym filmie. Wcześniej z prac...

 • Nietypowy quiz z wiedzy o letnich hitach

  ...w postaci pytania dotyczącego "Szczęk", matki wszystkich letnich hitów. PYTANIA: 1. 6 maja do kin wszedł "Thor". Opowieść o losach nordyckiego boga grzmotu - czy też raczej komiksową wersję tejże(...) sequelach tego obrazu. Przeniesiemy się w lata 60., kiedy to powstała szkoła mutantów Profesora Xaviera. W którym roku wydano bestsellerowy komiks, na którym oparto serię "X-Men"? 6. Scenarzysta...