• Informacje na temat:

  tom skerritt

Artykuły na temat: tom skerritt
 • Nowa wersja "W samo południe"

  Amerykanin Tom Skerritt postanowił stanąć wraz z innymi aktorami do współzawodnictwa o zagranie głównej roli w remake'u jednego z najsłynniejszych westernów w historii kina - "W samo południe". Skerritt twierdzi, że od dawna marzy o zagraniu postaci, kreowanej w filmie Freda Zinnemanna z 1955 roku przez Gary Coopera.

 • Nagrodzeni nieobecni

  W sobotę, 13 stycznia, zakończył się 12 Festiwal Filmowy w Palm Springs. Podczas uroczystej gali nagrodzono między innymi Seana Connery'ego - za całokształt twórczości i Nicolasa Cage'a - za osiągnięcia aktorskie. Nagrodę za zasługi w dziedzinie reżyserii otrzymał Ridley Scott.

 • Gratka dla fanów "Obcego"!

  5 kwietnia (sobota) o godz. 20 w warszawskim kinie Wisła odbędzie się Filmowa Noc z "Obcym". Kino pokaże dwie pierwsze części słynnej tetralogii: "Obcy - ósmy pasażer Nostromo" (1979) w reżyserii Ridleya Scotta oraz "Obcy - decydujące starcie" (1986) w reżyserii Jamesa Camerona.

 • "Obcy" powraca do kin

  Reżyserskie wersje filmów "Obcy - 8. pasażer Nostromo" Ridleya Scotta oraz "Obcy - decydujące starcie" Jamesa Camerona trafią do polskich kin. Pod koniec października będzie można zobaczyć obie produkcje po rekonstrukcji cyfrowej.

Wideo na temat: tom skerritt
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...

 • Atlas chmur

  Największe filmowe widowisko 2012 roku, oparte na bestsellerowej epopei Davida Mitchella, którego styl krytycy porównują do estetyki dzieł Vladimira Nabokova, a oryginalną wizję świata do spostrzeżeń takich mistrzów jak Umberto Eco, Haruki Murakami i Phillip K. Dick. Imponująca rozmachem (ponad 100 milionów dolarów budżetu, gigantyczne plany zdjęciowe na Balearach, w Edynburgu i Berlinie) ekranizacja, której podjęli się mistrzowie współczesnego kina - Tom Tykwer ( "Pachnidło: Historia...