• Informacje na temat:

  tom waits

Artykuły na temat: tom waits
 • ​Nowe gwiazdy u "Simpsonów"

  W 24. sezonie amerykańskiego serialu animowanego "Simpsonowie", usłyszeć będzie można wiele gwiazd. Głosów bohaterom kreskówki użyczą m.in. Tom Waits i Justin Bieber.

 • Tom Waits powraca

  Wytwórnia płytowa Toma Waitsa wydała oświadczenie, w którym potwierdziła, że legendarny muzyk, pisarz i aktor w jednej osobie, nagrywa właśnie swoje nowe dzieło, zatytułowane "Real Gone". Sam Waits zdradził już nawet kilka szczegółów dotyczących tego wydawnictwa.

 • "Na dobre i na złe": Dr Krajewski to... melancholik?

  ...- Jestem dosyć depresyjnym gościem. Zawsze mnie ciągnęło w stronę nostalgii, melancholii - przyznaje młody aktor, w wywiadzie dla tvp.info. - Lubię słuchać muzyki, którą wielu uważa za smutną - dodaje. - To muzyka, która mnie nastraja, często pozytywnie. Zawsze towarzyszył mi Tom Waits i muzyka filmowa. To chyba moja największa pasja, właśnie muzyka filmowa.

 • Hiphopowy Tom Waits

  Na początku sierpnia ukaże się nowy album legendarnego amerykańskiego barda Toma Waitsa, "Real Gone" - następca "Blood Money" i "Alice", wydanych równocześnie, tego samego dnia w 2002 roku. Po raz pierwszy w dorobku artysty pojawią się elementy hiphopowe.

 • Na te seriale czekaliśmy całe lato

  ...wakacyjnej przerwie już 30. września. W nowych odcinkach kultowej kreskówki pojawią się amerykański artysta Tom Waits oraz bożyszcze nastolatek, Justin Bieber, którzy zagrają samych siebie. Zapowiada(...). Natomiast Raj, samotny i wiecznie nieszczęśliwy, zadba o to, by wypełnić pustkę, która stała się jeszcze większa po tym, jak jego najlepszy przyjaciel wziął ślub...   "Dwóch i pół" Tytuł...

 • Waits kontra reklama

  Tom Waits, słynny amerykański wokalista i kompozytor, rozważa wystąpienie na drogę prawną przeciwko jednej z europejskich firm reklamowych, pracującej dla samochodowego koncernu. Powodem jest pojawienie się w duńskiej reklamie Opla muzyki "podobnej" do jego twórczości.

 • Tom Waits: Nago na masce samochodu?

  Tom Waits wytoczył proces koncernowi Opel oraz jednej z niemieckich agencji reklamowych. Legendarny amerykański wokalista oskarżył firmy o wykorzystanie w telewizyjnej reklamie głosu łudząco przypominającego jego własny.

 • Tom Waits wygrał "tysiące euro"

  Tom Waits, słynny amerykański wokalista i kompozytor, znany ze swojego charakterystycznego, "skrzypiącego" głosu, wygrał sądowy proces z samochodowym koncernem Volkswagen-Audi. Firma w jednej z telewizyjnych reklamówek wykorzystała jeden z jego utworów, zaśpiewany przez osobę z głosem podobnym do Waitsa.

 • Tom Waits w filmie twórcy "Noi Albinoi"

  Amerykański muzyk Tom Waits wystąpi w nowym filmie islandzkiego reżysera Dagura Kari ( "Noi Albinoi" , "Zakochani widzą słonie" ) - poinformował serwis "Variety". Zdjęcia do "The Good Heart" powinny rozpocząć się jesienią. W obrazie Waitsowi partnerować będzie Ryan Gossling ( "Fanatyk" , "Pamiętnik" ).

 • Wygrali Toma Waitsa

  Tom Waits przegrał w pokera własną osobę. Zwycięzcami okazali się producenci filmu "Domino", którzy rozkazali "zniewolonemu" artyście wystąpić w obrazie.

Wideo na temat: tom waits
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Dobre serce

  Pierwsza anglojęzyczna komedia obyczajowa twórcy "Noi Albinoi" i "Zakochani widzą słonie". Opowieść o przyjaźni, miłości i poszukiwaniu szczęścia. Lucas to bezdomny młody człowiek błąkający się po San Francisco. Życie chłopaka od dawna tkwi w martwym punkcie i nie udaje mu się dosłownie nic. Nawet próba samobójcza, którą podejmuje, okazuje się nie tyle nieskuteczna, co po prostu żałosna. Lucas trafia po niej do szpitala a tam poznaje Jacquesa, dochodzącego do siebie po piątym zawale serca...

 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...

Dyskusje na temat: tom waits