• Informacje na temat:

  tomasz barański

Artykuły na temat: tomasz barański
 • Edyta Herbuś i Tomasz Barański znów razem?

  Edyta Herbuś i Tomasz Barański przed laty byli parą - nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym. Ostatnio tancerka opublikowała w mediach społecznościowych wspólny kadr z dawnym ukochanym.

 • Tomasz Barański: Jestem dynamicznym człowiekiem

  ...- Jestem dynamicznym człowiekiem i to się przekłada na jazdę samochodem - przyznaje Tomasz Barański. Tancerz nie ukrywa, że zdarzyło mu się otrzymać mandat z dużą liczbą punktów karnych. Złamał wówczas kilka przepisów ruchu drogowego.

 • Tomasz Barański: Nowy start

  Miłośnicy "Tańca z Gwiazdami" pasjonują się nie tylko walką toczoną na parkiecie. Pilnie śledzą też życie prywatne uczestników. W polsatowskiej odsłonie tanecznego show szczególną uwagę zdobył Tomasz Barański.

 • 11-letnia Edyta Herbuś w tańcu z Tomaszem Barańskim

  Już jako 11-letnia dziewczynka wyjechała na obóz taneczny. Jednym z jej kolegów był... Tomasz Barański. "Niesamowicie żywe nadal są te wspomnienia. To był mój pierwszy obóz taneczny szkoły 'Step by(...) Kralove w Czechach, gdzie w swojej kategorii pokonaliśmy 270 par" - tak zapamiętał tamte czasy Tomasz Barański. A jakie taneczne gwiazdy Edyta Herbuś odkryje w drugim odcinku "World of Dance...

 • Anna Wyszkoni i "Księżyc nad Juratą": Zobacz teledysk z Tomaszem Barańskim

  ...nad Juratą. Trzeba było to nadrobić..." - mówi żartem Anna Wyszkoni. Piosenkę promuje bardzo roztańczony teledysk. Wokalistce towarzyszy w nim m.in. Tomasz Barański - tancerz i choreograf, którego...

 • Tomasz Barański szuka partnerki do tańca

  Tomasz Barański, który tydzień temu wraz z Eweliną Lisowską wygrał czwartą edycję "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie, nie ma chwili wytchnienia. Obecnie tancerz poszukuje partnerki do występu na uroczystej gali Miss Polski 2015! Z kim wystąpi i w jakim tańcu zaprezentuje się Tomasz Barański?

 • Miss Polski zatańczy z Tomaszem Barańskim?

  ...​6 grudnia podczas finałowej gali Miss Polski 2015 wystąpi Tomasz Barański. Taneczne show, które zaprezentuje, z pewnością rozgrzeje publiczność. Barański jeszcze nie ujawnia, z kim zatańczy. Czy zobaczymy go w parze z jedną z miss? Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka przyznaje, że chciałaby partnerować znakomitemu tancerzowi.

 • Jan Kliment czy Tomasz Barański: Kto wygra po raz drugi?

  Już 11 maja wielki finał ósmej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". O Kryształową Kulę powalczą Beata Tadla i Katarzyna Dziurska. Dla obu naszych gwiazd będzie to pierwsza szansa na główną nagrodę w programie. Ale ich partnerzy Jan Kliment i Tomasz Barański mają szansę już na drugą Kryształową Kulę w karierze!

 • Tomasz Barański, tancerz "TzG", stracił nerkę

  Tatiana tańczy w show - bo chce wrócić na szczyt kariery i do pełni zdrowia. Tomasz - bo wygrał walkę o życie.

 • Tomasz Barański: Jesteśmy "chorą parą"

  Jaka jest twoja definicja gwiazdy? Tomasz Barański: - To osoba pracowita, która robi to, co kocha i jest temu oddana w stu procentach. Dla mnie gwiazda to też dobry, szczery człowiek. Świetny(...) Grzegorz Łapanowski - Agnieszka Kaczorowska Krzysztof Wieszczek - Walerija Żurawlewa Tatiana Okupnik - Rafał Maserak Julia Pogrebińska - Tomasz Barański Sylwia Juszczak-Arnesen - Krzysztof Hulboj Ewa...

Zdjęcia na temat: tomasz barański
 • Rafał Maserak i Tomasz Barański
Wideo na temat: tomasz barański
 • Tomasz Barański o Justynie Żyle

  Tomasz Barański o Justynie Żyle

 • Tomasz Barański ocenił umiejętności taneczne Oli Kot!

  Tomasz Barański ocenił umiejętności taneczne Oli Kot. Przy okazji opowiedział o atmosferze panującej na sali treningowej.

 • "Taniec z Gwiazdami": Tomasz Barański o konkurencji

  "Nie czuję konkurencji. Cieszę się, że trafiłem na Justynę, bo złapałem duży dystans do tego programu. Podchodziłem do tego bardzo serio, bo jestem zawodowcem, Ten program musi być z przymrużeniem oka. Myślę, że Justyna nie ma konkurencji w tym programie" - mówi Tomasz Barański. "To nie jest do końca program o tańcu. Moim zdaniem, to jest program o czymś więcej. To jest program o otwieraniu się

Dyskusje na temat: tomasz barański
 • Re: Śmierć Krystyny Lubicz zobaczymy na ekra...

  Na Planie Dorota Chojnicka (Edyta Górniak) Paulina Chojnicka (Klaudia Halejcio) Kamil Chojnicki (Tomasz Barański) Hanka Chojnicka (Aneta Zając) Klaudia Lubicz (Joanna Moro) Pola Lubicz (Joanna Jabłczyńska)

 • Re: "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan będzie miała huczny początek roku

  Na Planie Ewelina Chodakowska (Maria Niklińska) i Agata Chodakowska (Jolanta Fajkowska) Kamil Rogowski (Tomasz Barański) Lucyna Mostowiak (Edyta Herbuś) Paweł Olszewski (Ireneusz Czop) Oliwia Zduńska (Karolina Nolbrzak)

 • Re: "Świat według Kiepskich": Paździoch chętnie zagra z Sebastianem Milą na planie

  Halejcio) Julka Kiepska (Joanna Kulig) Rafał Kiepski (Tomasz Barański) Marcelina Kiepska (Magdalena Soszyńska-Michno) Iga Kiepska (Joanna Koroniewska) Ewa Kiepska (Joanna Jabłczyńska)

 • Re: "Na dobre i na złe": Zuza okłamuje policję!

  Nowa Mirka Stanisławska (Klaudia Halejcio) Julka Stanisławska (Agnieszka Sienkiewicz) Janek Miller (Stefano Terrazzino) Wiktor Pietrzak (Tomasz Barański) Roksana Sambor (Aneta Zając) Kasia Sambor (Joanna Jabłczyńska) Malwina Krakowiak (Agnieszka Kaczorowska) Zuzia Rogalska (Natalia Siwiec) Kamil Rzepecki (Mateusz Banasiuk) i Joanna Rzepecka (Magdalena Boczarska) Hania Krajewska (Aleksandra

 • Re: Nieznane rodzeństwo znanych gwiazd

  Nowa Lucyna Nowak (Małgorzata Kożuchowska) Klaudia Nowak (Małgorzata Socha) Paulina (Joanna Koroniewska) Ola (Daria Widawska) Halina (Danuta Stenka) Agnieszka Kwiatkowska (Paulina Chylewska) Julia (Klaudia Halejcio) i Paweł (Tomasz Barański)