• Informacje na temat:

  tomasz barańśki 2012

Artykuły na temat: tomasz barańśki 2012
 • ​Stara miłość nie rdzewieje...?

  ...i Tomasz Barański bawili się razem na pokazie kolekcji "Gelem - Zima 2012/13" Roberta Kupisza. Nietrudno było zauważyć, że doskonale się czują w swoim towarzystwie, świetnie się dogadują i czują do siebie(...)Czy to możliwe, by drogi Edyty Herbuś i Tomasza Barańskiego znów się skrzyżowały? Czy to możliwe, by łączące ich kiedyś uczucie znów wybuchło z wielką siłą i połączyło ich na dobre i na złe? Czy to...

 • Agustin Egurrola: Uwiódł kolejną uczennicę?!

  ...tancerzy Volt, której choreografię układa sam Agustin. Tam też poznała swojego chłopaka - Tomasza Barańskiego, tancerza znanego z "Tańca z gwiazdami". W 2012 r. dziewczyna bez powodzenia próbowała...

 • 65 lat temu powstała Wytwórnia Filmów Oświatowych

  65. urodziny obchodzi w poniedziałek Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi - jedna z najstarszych instytucji filmowych w Polsce. Przez wiele lat WFO była jednym z największych producentów filmów krótkometrażowych - edukacyjnych, przyrodniczych, dokumentalnych i fabularnych.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Nagrody Stowarzyszenia Filmowców Polskich

  Scenograf Tadeusz Kosarewicz, montażystka Lidia Zonn oraz scenarzysta i reżyser filmów dokumentalnych Janusz Chodnikiewicz są wśród laureatów Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2012 - za pracę, która przyczyniła się w wyjątkowy sposób do rozwoju polskiego kina.

 • Powalczą o Orły 2013

  W związku z przygotowaniami do jubileuszowej, 15. edycji Polskich Nagród Filmowych Orły, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej, została przygotowana wstępna lista filmów, które będą kandydowały do Orłów 2013.

 • Berlinale - polskie akcenty na festiwalu

  Projekcje "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej i "Sekretu" Przemysława Wojcieszka będą wśród polskich akcentów na 62. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. Impreza rozpocznie się w czwartek, potrwa do 19 lutego.

 • Nie jestem malowana lala

  Zapadające w pamięć epizody to specjalność Lecha Dyblika, aktora, który wystąpił w nowym filmie Wojciecha Smarzowskiego "Pod Mocnym Aniołem". Artysta, którego wielu zna z twarzy, ale nie z nazwiska, opowiada o swojej karierze i niebanalnym życiu.

 • Piotr Adamczyk: Dobry, zły i śmieszny

  Piotr Adamczyk, ceniony aktor filmowy i teatralny, odtwórca ról Jana Pawła II i Fryderyka Chopina, publiczności znany również ze znakomitych ról komediowych i z serialu wojennego "Czas honoru", kończy w środę 40 lat.