• Informacje na temat:

  tomasz barański dziewczyna

Artykuły na temat: tomasz barański dziewczyna
 • Tomasz Barański ma nową ukochaną! Co za zdjęcia!

  Tomasz Barański (38 l.) po rozstaniu z Klaudią Halejcio (28 l.) dość długo nie mógł znaleźć nowej miłości. Wygląda jednak na to, że w końcu u jego boku pojawiła się nowa dziewczyna!

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • Tomasz Barański wyjawił gorzką prawdę o Justynie Żyle. A jednak!

  Tomasz Barański (38 l.) wyjawił prawdę na temat Justyny Żyły (31 l.) i jej umiejętności tanecznych. Okazuje się, że była żona skoczka nie za bardzo miała do czynienia nie tylko z tańcem, ale i w ogóle z aktywnością fizyczną...

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Tomasz Barański ma już nową partnerkę?!

  Kilka tygodni temu jeszcze wydawało się, że miłość Klaudii Halejcio (26 l.) i Tomasza Barańskiego (35 l.) kwitnie w najlepsze. Cieszyli się, że tak dobrze się rozumieją i żyją w szczęśliwym związku(...) odejść... Tomasz Barański jest znakomitym tancerzem i choreografem, w duecie z Eweliną Lisowską (25 l.) wygrał czwartą edycję programu "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami". - Ufam mu i lubię...

 • Terminator i polskie filmy

  Pokaz komedii "Idealny facet dla mojej dziewczyny" w reżyserii Tomasza Koneckiego zainauguruje w środę, 22 kwietnia, 10. Festiwal Polskich Filmów w Los Angeles. Impreza potrwa do 3 maja. Jednym z jej patronów jest gubernator Kaliforni Arnold Schwarzenegger.

 • Klaudia Halejcio i Tomasz Barański: tygodnik odsłania kulisy ich rozstania

  Wydawało się, że Klaudia Halejcio (26 l.) i Tomasz Barański (36 l.) są ze sobą szczęśliwi. Wróżono nawet, że niebawem się zaręczą. Zamiast tego aktorka spakowała walizki i wyprowadziła się od tancerza.

 • Andrzej Grabowski: Kiedyś był ładny

  Popularny aktor telewizyjny i filmowy, Andrzej Grabowski opowiada o swoich świątecznych przyzwyczajeniach. "Żebyśmy się dobrze zrozumieli - nie jestem żadnym wielkim kucharzem" - wyznaje.

 • Edyta Herbuś i Tomasz Barański dadzą sobie kolejną szansę?

  ..., najwierniejszy z nich - Tomasz Barański (36 l.) - z którym przed laty łączyło ją uczucie, już nie może się doczekać jej powrotu z Hondurasu. - Dla Tomka Edyta zawsze będzie kimś wyjątkowym. Oboje pochodzą z Kielc, przez wiele lat tworzyli taneczną parę. Nawet jego była dziewczyna, Klaudia Halejcio, musiała zaakceptować, że są dla siebie ważni - twierdzi osoba z otoczenia tancerza. Zrządzeniem losu ani...

 • Pożegnali się z "Tańcem..."

  W drugim odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" o Kryształową Kulę rywalizowały panie. W niedzielę, 12 września 2010 roku, z tanecznym show musieli się pożegnać modelka Agnieszka Jaskółka i partnerujący jej Rafał Maserak.

Zdjęcia na temat: tomasz barański dziewczyna
Wideo na temat: tomasz barański dziewczyna
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.