• Informacje na temat:

  tomasz barański edyta herbus

Artykuły na temat: tomasz barański edyta herbus
 • Edyta Herbuś i Tomasz Barański znów razem?

  Edyta Herbuś i Tomasz Barański przed laty byli parą - nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym. Ostatnio tancerka opublikowała w mediach społecznościowych wspólny kadr z dawnym ukochanym.

 • Edyta Herbuś znów rozgrzała fanów

  Edyta Herbuś podzieliła się z fanami kolejną gorącą fotografią. Tancerka i aktorka opublikowała w swojej internetowej galerii zdjęcie w stroju kąpielowym, na którym śmiało eksponuje biust!

 • 11-letnia Edyta Herbuś w tańcu z Tomaszem Barańskim

  Kralove w Czechach, gdzie w swojej kategorii pokonaliśmy 270 par" - tak zapamiętał tamte czasy Tomasz Barański. A jakie taneczne gwiazdy Edyta Herbuś odkryje w drugim odcinku "World of Dance(...)Już jako 11-letnia dziewczynka wyjechała na obóz taneczny. Jednym z jej kolegów był... Tomasz Barański. "Niesamowicie żywe nadal są te wspomnienia. To był mój pierwszy obóz taneczny szkoły 'Step by...

 • Herbuś i Maserak znów na scenie

  ...zaprezentują się Edyta Herbuś, Anna Bosak, Ewa Szabatin, Barbara Zielińska, Tomasz Barański, Łukasz Czarnecki, Rafał Maserak i Marcin Olszewski.

 • Klaudia Halejcio: Czuję się odważniejsza i silniejsza

  ...- Każda kolejna propozycja zawodowa to forma docenienia tego, co robię - mówi Klaudia Halejcio. Aktorka twierdzi, że dzięki temu z każdą kolejną rolą czuje się odważniejsza i silniejsza. Zdaniem Tomasza Barańskiego, uznanie w postaci nagród jest potrzebne, by czuć, że robi się coś ciekawego i potrzebnego ludziom.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Tańczące gwiazdy u Stefano

  ...pojawiają się m.in.: Edyta Herbuś, taneczna partnerka Stefano Ewa Szabatin, Alessia Surova (Terrazzino związany z nią jest prywatnie), Kinga Jurecka, Rafał Maserak, Robert Kochanek i Tomasz Barański.(...) Kunce (m.in. Natalia Kukulska, Edyta Górniak, Łukasz Zagrobelny, Patrycja Markowska, Hania Stach). "Singel jest energetycznym połączeniem włoskiego temperamentu artysty oraz nowoczesnych brzmień...

Zdjęcia na temat: tomasz barański edyta herbus
Wideo na temat: tomasz barański edyta herbus