• Informacje na temat:

  tomasz barański tancerz

Artykuły na temat: tomasz barański tancerz
 • Tomasz Barański, tancerz "TzG", stracił nerkę

  Tatiana tańczy w show - bo chce wrócić na szczyt kariery i do pełni zdrowia. Tomasz - bo wygrał walkę o życie.

 • Tomasz Barański: Jestem dynamicznym człowiekiem

  ...- Jestem dynamicznym człowiekiem i to się przekłada na jazdę samochodem - przyznaje Tomasz Barański. Tancerz nie ukrywa, że zdarzyło mu się otrzymać mandat z dużą liczbą punktów karnych. Złamał wówczas kilka przepisów ruchu drogowego.

 • Tomasz Barański: Nowy start

  Miłośnicy "Tańca z Gwiazdami" pasjonują się nie tylko walką toczoną na parkiecie. Pilnie śledzą też życie prywatne uczestników. W polsatowskiej odsłonie tanecznego show szczególną uwagę zdobył Tomasz Barański.

 • Anna Wyszkoni i "Księżyc nad Juratą": Zobacz teledysk z Tomaszem Barańskim

  ...nad Juratą. Trzeba było to nadrobić..." - mówi żartem Anna Wyszkoni. Piosenkę promuje bardzo roztańczony teledysk. Wokalistce towarzyszy w nim m.in. Tomasz Barański - tancerz i choreograf, którego...

 • Tomasz Barański szuka partnerki do tańca

  Tomasz Barański, który tydzień temu wraz z Eweliną Lisowską wygrał czwartą edycję "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie, nie ma chwili wytchnienia. Obecnie tancerz poszukuje partnerki do występu na uroczystej gali Miss Polski 2015! Z kim wystąpi i w jakim tańcu zaprezentuje się Tomasz Barański?

 • Edyta Herbuś i Tomasz Barański znów razem?

  Edyta Herbuś i Tomasz Barański przed laty byli parą - nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym. Ostatnio tancerka opublikowała w mediach społecznościowych wspólny kadr z dawnym ukochanym.

 • Tomasz Barański: Jesteśmy "chorą parą"

  ...- Taniec jest jak życie. Czasem krok się uda, a czasem się potkniemy - mówi tancerz, który partneruje Tatianie Okupnik. W najbliższym odcinku pojawi się z inną, wybraną przez widzów, gwiazdą.

 • Tomasz Barański: Na 120 procent

  Trwa czwarta edycja talent show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jedną z uczestniczek jest Ewelina Lisowska. Piosenkarka tańczy z Tomaszem Barańskim, który już raz otarł się o Kryształową Kulę. Tancerz nie ukrywa, że chce sięgnąć po to trofeum i... zamierza dać z siebie wszystko! Jak spisuje się pana partnerka? - Ewelina to skromna, słodka i filigranowa dziewczyna. Jest bardzo...

 • Tomasz Barański chciałby zatańczyć z Dorotą Wellman i Weroniką Książkiewicz

  ...- To wspaniały program, nie dziwię się, że ma taką oglądalność - mówi Tomasz Barański o telewizyjnym show "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Tancerz ma nadzieję, że będzie mógł uczestniczyć w kolejnych jego edycjach. Przyznaje, że chętnie poprowadziłby na parkiet Dorotę Wellman lub Weronikę Książkiewicz.

 • Miss Polski zatańczy z Tomaszem Barańskim?

  ...​6 grudnia podczas finałowej gali Miss Polski 2015 wystąpi Tomasz Barański. Taneczne show, które zaprezentuje, z pewnością rozgrzeje publiczność. Barański jeszcze nie ujawnia, z kim zatańczy. Czy zobaczymy go w parze z jedną z miss? Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka przyznaje, że chciałaby partnerować znakomitemu tancerzowi.

Wideo na temat: tomasz barański tancerz
 • "Taniec z Gwiazdami": Czy Ola Kot lepiej rokuje niż Justyna Żyła?

  - Justynko, pozdrawiamy Cię serdecznie! - powiedział Tomasz Barański, który w tej edycji uczy tańca Olę Kot, a w poprzedniej partnerował Justynie Żyle. Czy Ola Kot lepiej rokuje niż Ola Kot? Jak z tego pytania wybrnął tancerz? - Każda edycja jest inna. Tu zmagamy się z czymś innym... - dodał enigmatycznie Barański.