• Informacje na temat:

  tomasz barański taniec

Artykuły na temat: tomasz barański taniec
 • Tomasz Barański: Nowy start

  Miłośnicy "Tańca z Gwiazdami" pasjonują się nie tylko walką toczoną na parkiecie. Pilnie śledzą też życie prywatne uczestników. W polsatowskiej odsłonie tanecznego show szczególną uwagę zdobył Tomasz Barański.

 • Tomasz Barański: Jestem dynamicznym człowiekiem

  ...- Jestem dynamicznym człowiekiem i to się przekłada na jazdę samochodem - przyznaje Tomasz Barański. Tancerz nie ukrywa, że zdarzyło mu się otrzymać mandat z dużą liczbą punktów karnych. Złamał wówczas kilka przepisów ruchu drogowego.

 • Anna Wyszkoni i "Księżyc nad Juratą": Zobacz teledysk z Tomaszem Barańskim

  ...nad Juratą. Trzeba było to nadrobić..." - mówi żartem Anna Wyszkoni. Piosenkę promuje bardzo roztańczony teledysk. Wokalistce towarzyszy w nim m.in. Tomasz Barański - tancerz i choreograf, którego(...)"Każdy z nas ma czasem dość codziennych trudności i problemów. Odtrutką jest dla mnie zawsze taniec i muzyka. Dlatego nagrałam 'Księżyc nad Juratą'. Piosenkę, która ma sprawiać ludziom radość...

 • "Taniec z Gwiazdami": Quickstep Stankiewicz i Barańskiego

  ...​Tydzień rozstania dobrze im zrobił i jak deklaruje Tomasz Barański, zdążyli z Katarzyną Stankiewicz za sobą zatęsknić. Może dlatego para zdecydowała się podnieść sobie poprzeczkę i w piątek w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" zaprezentuje jeden z najbardziej dynamicznych tańców: quick stepa.

 • "Taniec z gwiazdami": Tomasz "Kat" Barański znęca się nad Halejcio

  Klaudia Halejcio i Tomasz Barański to jedna z czterech par, które wciąż mają szansę na Kryształowa Kulę "Tańca z gwiazdami". Aby wypaść bez zarzutu podczas piątkowego programu, potrzeba intensywnych treningów.

 • Miss Polski zatańczy z Tomaszem Barańskim?

  ...​6 grudnia podczas finałowej gali Miss Polski 2015 wystąpi Tomasz Barański. Taneczne show, które zaprezentuje, z pewnością rozgrzeje publiczność. Barański jeszcze nie ujawnia, z kim zatańczy. Czy zobaczymy go w parze z jedną z miss? Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka przyznaje, że chciałaby partnerować znakomitemu tancerzowi.

 • "Taniec z gwiazdami": Lisowska i Barański wrócili, aby wygrać!

  Ewelina Lisowska i Tomasz Barański dostali drugą szansę i sięgnęli po Kryształową Kulę. Artyści opowiadają, co czuli, wygrywając czwartą edycję show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

 • Tomasz Barański: Na 120 procent

  Trwa czwarta edycja talent show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jedną z uczestniczek jest Ewelina Lisowska. Piosenkarka tańczy z Tomaszem Barańskim, który już raz otarł się(...) w rower, chodzę na basen, ostatnio jeżdżę konno. Jednak to taniec traktuję jako mój zawód, który daje mi stabilizację w życiu i poczucie, że robię fajne rzeczy. Chciałby pan zostać jurorem? - Czemu nie...

 • Tomasz Barański: Jesteśmy "chorą parą"

  ...- Taniec jest jak życie. Czasem krok się uda, a czasem się potkniemy - mówi tancerz, który partneruje Tatianie Okupnik. W najbliższym odcinku pojawi się z inną, wybraną przez widzów, gwiazdą.

 • Tomasz Barański, tancerz "TzG", stracił nerkę

  Tatiana tańczy w show - bo chce wrócić na szczyt kariery i do pełni zdrowia. Tomasz - bo wygrał walkę o życie.

Zdjęcia na temat: tomasz barański taniec
Wideo na temat: tomasz barański taniec
 • "Taniec z Gwiazdami": Tomasz Barański o konkurencji

  "Nie czuję konkurencji. Cieszę się, że trafiłem na Justynę, bo złapałem duży dystans do tego programu. Podchodziłem do tego bardzo serio, bo jestem zawodowcem, Ten program musi być z przymrużeniem oka. Myślę, że Justyna nie ma konkurencji w tym programie" - mówi Tomasz Barański. "To nie jest do końca program o tańcu. Moim zdaniem, to jest program o czymś więcej. To jest program o otwieraniu się

 • "Taniec z Gwiazdami": Tomasz Barański o bliskości z Justyną Żyłą

  "Teraz tańczymy rumbę i parę razy Justyna się tu zawstydziła. Aż mnie zdziwiło" - powiedział Tomasz Barański, taneczny partner Justyny Żyły. "Cóż, taki jest taniec. Dobrze się czujemy jako kumple. To jest dobry człowiek z sercem na dłoni"- dodał. W czwartym odcinku para zatańczy rumbę. Ten odcinek widzowie Polsatu obejrzą 22 marca 2019.

 • "Taniec z Gwiazdami": Quickstep Stankiewicz i Barańskiego

  ​Tydzień rozstania dobrze im zrobił i jak deklaruje Tomasz Barański, zdążyli z Katarzyną Stankiewicz za sobą zatęsknić. Może dlatego para zdecydowała się podnieść sobie poprzeczkę i w piątek w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" zaprezentuje jeden z najbardziej dynamicznych tańców: quick stepa.