• Informacje na temat:

  tomasz boski

Artykuły na temat: tomasz boski
 • Uwiedzie Boską?

  Złota rączka, utalentowany muzyk i potrafi gotować. Po prostu ideał! Trzeba przyznać, że kuzyn Ludwika (Tomasz Karolak) - Artur (Grzegorz Małecki), który przyjedzie do Boskich w odwiedziny, zrobi wrażenie na wszystkich domownikach. A szczególnie na Natalii (Małgorzata Kożuchowska)... Od momentu, kiedy Artur przekroczy próg domu Boskich, nic nie będzie tak jak dawniej! Najpierw gość ugotuje...

 • Koniec serialu "rodzinka.pl". Tomasz Karolak podpadł Jackowi Kurskiemu?

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", nie kryje, że nie rozumie, dlaczego władze TVP zdecydowały się zaprzestać realizacji serialu, który od lat znajduje się na liście najbardziej lubianych przez widzów hitów Dwójki. Okazuje się, że to właśnie on może być jednym powodów decyzji Jacka Kurskiego o zakończeniu produkcji.

 • "rodzinka.pl": Tomek Boski rozrabia

  W najnowszych odcinkach "rodzinki.pl" Tomek Boski (Maciej Musiał) poczuje się dorosły i w związku z tym zacznie szaleć na całego. Rodzice przyłapią go na niegrzecznych zabawach...

 • Urodziny Tomasza Karolaka

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", kończy w piątek, 21 czerwca, 42 lata. Wiemy, gdzie i jak aktor spędzi swoje urodziny!

 • "Wśród nocnej ciszy", czyli Boska Komedia 2019

  ...selekcjonerzy Boskiej Komedii, reżyserka Joanna Kos-Krauze oraz krytyk teatralny Tomasz Domagała. "W tym roku zastanawiamy się nad kondycją artysty w czasach, w których dominacja narracji publicznych staje(...) Wakarem, Jackiem Cieślakiem i Tomaszem Domagałą uczestniczyły także reżyserka Joanna Kos-Krauze oraz redaktorka "Wysokich obcasów" Paulina Reiter. W trakcie 12. edycji festiwalu zobaczymy 11 przedstawień...

 • "rodzinka.pl": Tomek Boski idzie na swoje

  Wyprowadzka najstarszego syna spędzać będzie sen z powiek Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska), ale bardzo... ucieszy Ludwika (Tomasz Karolak), który wpadnie na pomysł, by w pokoju zwolnionym przez Tomka (Maciej Musiał) urządzić siłownię.

 • Tomasz Karolak ma depresję!

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", przyznał się ostatnio do tego, że odkąd skończył 40 lat, cierpi na depresję i przeżywa kryzys wieku średniego,

 • Kożuchowska jest Boska!

  W połowie listopada ruszają zdjęcia do nowego serialu komediowego "Rodzinka.pl". W rolach głównych zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka.

 • Boska Komedia: Święto teatru

  ...: Sebastian Majewski, Marcin Zawada i Tomasz Śpiewak. Zapraszamy w dniu otwarcia festiwalu, w poniedziałek, 7 grudnia, o godz. 17.00 do Pawilonu Wyspiańskiego. Więcej informacji, biogramy jurorów i szczegółowy program na oficjalnej stronie festiwalu. INTERIA.PL jest patronem medialnym "Boskiej Komedii". Czytaj również: Raport specjalny na temat festiwalu "Boska Komedia".

 • Tomasz Karolak walczy o przetrwanie

  W "rodzince.pl" jako Ludwik Boski borykał się z wychowaniem trzech synów. W nowym serialu "BarON24" gra właściciela podupadającej stacji benzynowej na prowincji, który musi sobie radzić i z komornikiem, i z gangsterami.

Zdjęcia na temat: tomasz boski
Wideo na temat: tomasz boski
Dyskusje na temat: tomasz boski