• Informacje na temat:

  tomasz dedek prywatnie

Artykuły na temat: tomasz dedek prywatnie
 • Ekranowa niepełnosprawność

  Jako wyrachowany biznesmen nie budził sympatii. Kiedy jednak jego bohater uległ wypadkowi i stał się niepełnosprawny, zaczął ujawniać ludzkie cechy. Tomasz Dedek zdradza, co było najtrudniejsze w graniu inwalidy.

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak znaleźli się w jury nowego muzycznego show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Program, który zadebiutuje na antenie 13 marca, poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B.

 • Nie tylko zimny drań

  ..."Tele Tydzień": Tadeusz Woydatt jest właścicielem tytułowej galerii handlowej. Jaki to człowiek? Tomasz Dedek : - Mój bohater jest zamożny, ale nie obnosi się ze swoim bogactwem. Niewiele jednak(...) nieporozumień i kłótni. A prywatnie jakim pan jest ojcem? - Nie wiem. Chciałbym, żeby dzieci miały o mnie jak najlepsze zdanie. Ich się nie wychowuje, tylko pokazuje im świat poprzez swoje zachowanie. Jestem...

 • Ewa Bukowska: Matka, żona i kochanka

  ...stabilizacji. I dlatego wdała się romans z właścicielem galerii? - Tadeusz Woydatt (Tomasz Dedek - przyp. red.) jest mężczyzną, który ma bardzo silną osobowość. Laurze wydawało się, że może się na nim(...)... Prywatnie ma pani dwóch synów. Matkuje pani na planie Paulinie Chapko, która gra Pani córkę? - Jestem daleka od matkowania komukolwiek. Paulina jest już dojrzałą kobietą. Fantastycznie się nam razem...

Dyskusje na temat: tomasz dedek prywatnie
 • Re: Tomasz Dedek walczy z nowotworem. "W skali do 10 punktów miałem 9"

  Dlaczego prywatnie jeleniu , paragony brałeś ? Lekarz rodzinny wypisuje zielona karte i badania masz w kilka dni . Mojej mamie aby miała tomograf wypisał skierowanie na oddział szpitalny i wszystkie badania w dwa dni , do operacji minęła dwa tygodnie . To co piszesz to chamstwo . Skoro PSA masz niziutkie to kto ciebie skieruje na MRI , a prywatni to zamów sobie kroplówkę na kaca .