• Informacje na temat:

  tomasz dedek zdjęcia

Artykuły na temat: tomasz dedek zdjęcia
 • Tomasz Dedek i jego żona nie mogli się od siebie oderwać!

  Tomasz Dedek (58 l.), znany z roli m.in. Jędruli w „Rodzinie zastępczej”, niezbyt często pojawia się na celebryckich imprezach. Jednak tym razem wraz z żoną przyszedł na premierę spektaklu „Żona potrzebna od zaraz”. Na wstępie wprawił fotoreporterów w osłupienie! On i ukochana tuż za progiem zaczęli… namiętnie się całować. Dobry pomysł na promocję?

 • "Czas honoru": Będzie się działo

  Trwają zdjęcia do trzeciej serii "Czasu honoru". Do obsady serial u dołączyli m.in. Karolina Gruszka, Paweł Małaszyński, Mirosław Baka, Wojciech Majchrzak i Tomasz Dedek.

 • Najbardziej lubi się wyspać

  Tomasz Dedek jako wyrachowany biznesmen nie budził sympatii. Kiedy jednak jego bohater uległ wypadkowi i stał się niepełnosprawny, zaczął ujawniać ludzkie cechy. Aktor zdradza nam, co było najtrudniejsze w graniu inwalidy.

 • Ostatni odcinek "Oficerów"

  W starej kamienicy na warszawskiej Woli kręcono zdjęcia do ostatniego już odcinka popularnego serial u "Oficerowie". Na planie obecni byli główni bohaterowie serialu - Borys Szyc, Katarzyna Cynke, Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński oraz Tomasz Dedek i Maciej Wierzbicki. Choć był to już ostatni odcinek, na miejscu panowała wesoła atmosfera, a aktorom humory dopisywały.

 • Będzie się działo

  Trwają zdjęcia do trzeciej serii "Czasu honoru". Do obsady serialu dołączyli m.in. Karolina Gruszka, Paweł Małaszyński, Mirosław Baka, Wojciech Majchrzak i Tomasz Dedek.

 • Ekranowa niepełnosprawność

  Jako wyrachowany biznesmen nie budził sympatii. Kiedy jednak jego bohater uległ wypadkowi i stał się niepełnosprawny, zaczął ujawniać ludzkie cechy. Tomasz Dedek zdradza, co było najtrudniejsze w graniu inwalidy.

 • 2. sezon "Na krawędzi" z Kamillą Baar!

  Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu kryminalnego "Na krawędzi". Nowe odcinki emitowane będą w jesiennej ramówce Polsatu. Główną rolę zagra Kamilla Baar!

 • "Hotel 52": Europejski poziom

  Fanów serialu "Hotel 52" z pewnością zmartwi fakt, że właśnie zakończyły się zdjęcia do tej produkcji, ucieszy natomiast wiadomość, że 15 czerwca rusza jej druga transza.

 • M jak miłość

  ...psychologa, choć po utracie dziecka cierpi na depresję. Serial obyczajowy, 44 min, Polska, 2020 Reżyseria: Krzysztof ŁukaszewiczScenariusz: Wojtek Nerkowski, Alina Puchała, Marta Kuszewska Zdjęcia: Jan Budzowski Muzyka: Bartosz Chajdecki, Sebastian Krajewski Aktorzy: Agnieszka Judycha, Tomasz Dedek, Grzegorz Wons, Sławek Uniatowski, Paweł Deląg, Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Maurycy Popiel, Małgorzata...

 • Baar i Bukowski znowu razem

  Kamilla Baar i Marek Bukowski będą gwiazdami jesiennej ramówki telewizji Polsat. Ten znany z "Na dobre i na złe" duet wystąpi razem w drugiej odsłonie serialu kryminalnego "Na krawędzi".