• Informacje na temat:

  tomasz dusza

Artykuły na temat: tomasz dusza
 • Romantyczna dusza Tomasza Stockingera

  Tak dobrze zrobione "wyciskacze łez" opierają się upływowi czasu - mówi o filmie "Znachor" w reżyserii Jerzego Hoffmana, do którego trafił... przez przypadek. Jednak to postać rozkochanego hrabiego Czyńskiego zrobiła z Tomasza Stockingera gwiazdę.

 • ​Tomasz Karolak: Jestem od tego, żeby rozbawić ludzi

  Ruszyły zdjęcia do filmu "Listy do M. 4", kolejnej odsłony kultowej już komedii. Po raz czwarty w rolę Mela wcieli się Tomasz Karolak. Nam zdradza, że uwielbia tę postać, a praca na planie kolejnych części zawsze dobrze go nastraja. A jeszcze większą radość sprawia mu to, że "Listy do M." poprawiają ludziom humor.

 • Wieniawa i Kot w dubbingu animacji "Salma w Krainie Dusz"

  Jest już zwiastun i plakat bajecznie kolorowej produkcji "Salma w Krainie Dusz". Wzruszająca i pełna duchów podróż w zaświaty w kinach od 8 listopada. Głosu głównym bohaterom użyczyli w polskiej wersji dźwiękowej Julia Wieniawa i Tomasz Kot.

 • Tomasz Karolak: Bokser z duszą poety

  Tomasz Karolak aktorem został.. z miłości. Ale nie do sztuki, tylko do dziewczyny, która lubiła poezję. Sam duszę romantyka kryje w ciele boksera. W najnowszej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego "Tylko mnie kochaj" zobaczymy go jako Ludwika - zabawnego i po uszy zakochanego w koleżance z pracy architekta. Premiera filmu już na Walentynki 2006.

 • Tomasz Karolak daje czadu

  Niedawno odbył się koncert zespołu Tomasza Karolaka w warszawskim klubie Hard Rock Cafe. Czy granie rocka jest jak jedzenie kozy w Himalajach?

 • Iwona Pavlović: Anioł z czarną duszą

  ...pierwszym miejscu od lat jest Cezary Pazura, ale obawiam się, że on się nie zgodzi. Potem są Tomasz Kot, Tomasz Karolak i Małgosia Kożuchowska. Ci ostatni, skoro wypuścili z rodzinki synka, Adama...

 • Tomasz Zimoch: Cieszy mnie spadek wagi

  Mistrz metafor, legenda radiowego komentarza sportowego, dziennikarz z pasją. Tomasz Zimoch próbuje sił na parkiecie! W "Tańcu z Gwiazdami" partneruje mu Paulina Biernat.

 • Tomasz Schuchardt: Magnetyzm Bodo, uśmiech mój

  Mimo że jest młody, zagrał już w wielu głośnych filmach. Ale po tym serialu to o nim będzie głośno. Tomasz Schuchardt, choć na wskroś współczesny, świetnie wciela się w legendę kina naszego międzywojnia. Uwodzicielski dandys bez serca - to on! Premiera serialu 'Bodo" już w niedzielę, 6 marca, na antenie TVP1, o godz. 20.25.

 • 25 lat Kroke. Wśród gości Anna Maria Jopek i Tomasz Stańko

  ...16 października w ICE Kraków (Sala Audytoryjna) odbędzie się jubileuszowy koncert z okazji 25-lecia grupy Kroke. Na scenie pojawią się gościnnie Anna Maria Jopek, Tomasz Stańko, Zohar Fresco i Sławek Berny.

 • Tomasz Budzyński i Trupia Czaszka: Nic nie jest tutaj przypadkowe (nowa płyta "Mor")

  ..."Mor" - taki tytuł nosi druga płyta sygnowana nazwą Budzy i Trupia Czaszka, projektu firmowanego przez Tomasza Budzyńskiego, wokalistę Armii.

Wideo na temat: tomasz dusza
 • "Śpiewajmy razem. All Together Now", zwiastun szóstego odcinka

  W szóstym odcinku programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” jednym z uczestników będzie Tomasz Filipczak - góral niskopienny z Bielska-Białej z bluesową duszą. Tomasz wykona piękny utwór Piotra(...) jury? Ile punktów uda się zdobyć Tomaszowi? Tego wszystkiego dowiemy się w szóstym odcinku muzycznego show, emitowanego w środy o godz. 20:30 w Polsacie. Zobaczcie fragment tego występu!

Dyskusje na temat: tomasz dusza