• Informacje na temat:

  tomasz englert żona

Artykuły na temat: tomasz englert żona
 • Wszyscy bliscy Englerta

  Jan Englert talent otrzymał chyba w genach - cała jego rodzina jest bardzo uzdolniona artystycznie.

 • Jan Englert jako sława kardiochirurgii

  Trwają zdjęcia do filmu "Bogowie". Jan Englert wciela się w nim w rolę ojca polskiej kardiochirurgii, prof. Wacława Sitkowskiego. Obraz opowiada o kilku latach z życia prof. Zbigniewa Religi, którego gra Tomasz Kot.

 • Jan Englert: Romans ze studentką?

  Trudno w to uwierzyć, ale w maju skończy 70 lat. Jan Englert jest jednym z tych szczęśliwców, których nie ima się czas. W jego przypadku cudownym eliksirem młodości jest miłość. I udane życie rodzinne. - Mam małe dziecko, które mnie potrzebuje - mówi aktor. Helenka Englert (12 l.) rzeczywiście zawładnęła sercem tatusia. Aktor pragnie jak najdłużej o nią dbać i chce wprowadzać ją w dorosłe życie...

 • "Bogowie": Czerwińska żoną Religi

  ...10 października na ekrany kin wejdą "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, inspirująca historia prof. Zbigniewa Religi, który dokonał pierwszego w Polsce udanego przeszczepu serca. Film opowiada historię człowieka, który poświęcił całe życie, aby stać się najlepszym z lekarzy. Magdalena Czerwińska, filmowa żona profesora Religi, opowiedziała, jak przebiegała praca na planie.

 • Tomasz Kot jako Zbigniew Religa

  W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Bogowie", opowiadającego o Zbigniewie Relidze, który w latach 80. dokonał pierwszego w Polsce udanego przeszczepu serca. Autorem obrazu jest Łukasz Palkowski ("Rezerwat"), a w postać głównego bohatera wciela się Tomasz Kot.

 • Kot jako Węgier zakochany w Polce

  Nominowany do "Telekamer Tele Tygodnia 2008" Tomasz Kot (znany m.in. z "Testosteronu" i "Niani") w najnowszym filmie duetu Konecki - Saramonowicz "Lejdis" gra... Węgra.

 • "Bogowie": Niezwykła historia przeszczepu serca

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. To oparta na faktach opowieść o młodym Zbigniewie Relidze, który w latach 80. dokonał pierwszego w Polsce, udanego przeszczepu serca. W rolę słynnego kardiologa wcielił się Tomasz Kot.

 • Adam Woronowicz: Hubert, jaki jest, każdy widzi

  ...- Zadedykowałbym ten film wszystkim tatusiom - mówi Adam Woronowicz, który w nowym filmie Marcina Krzyształowicza "Pani z przedszkola" wciela się w postać ojca narratora obrazu. W rozmowie z Tomaszem Bielenia aktor opowiedział o "skoku na główkę", jakim było przyjęcie roli Huberta Myśliwskiego, małżeńskiej współpracy z Agatą Kuleszą oraz o... swędzeniu pewnego intymnego miejsca.

 • Filmowe auto prof. Religi na aukcji WOŚP

  Na zwycięzcę aukcji, poza autem, czeka również wspólna przejażdżka z odtwórcą głównej roli, Tomaszem Kotem oraz wielkoformatowe zdjęcia samochodu z autografami. Pomimo sędziwego, jak na pojazd, wieku(...) wcielił się Tomasz Kot. "Takie role rzadko się zdarzają. Miałem pół roku na przygotowanie i rzetelne wdrożenie się w temat. Najciekawsza w tej postaci jest determinacja. Religa był niezwykły. Odbyłem...

 • Zakończono zdjęcia do filmu "Bogowie"

  ...kilka razy w USA, bardzo chce, aby polska kardiochirurgia dogoniła światową. Nie wszyscy jednak popierają go w tych dążeniach" - opowiadał fabułę Rak. W rolę Zbigniewa Religi wcielił się Tomasz Kot(...) rozmów z ludźmi, którzy tworzyli klinikę w Zabrzu" - powiedział aktor, który specjalnie do roli zapuścił włosy. W filmie występują także m.in. Magdalena Czerwińska (żona Religi, Anna), Piotr Głowacki...

Zdjęcia na temat: tomasz englert żona