• Informacje na temat:

  tomasz jerzy

Artykuły na temat: tomasz jerzy
 • Jerzy Stuhr chce odszkodowania od Skarbu Państwa

  Aktor Jerzy Stuhr, dziennikarz Mariusz Szczygieł i konsultant medyczny Tomasz Sadlik walczą w sądzie o zadośćuczynienie od Skarbu Państwa za naruszenie prawa do korzystania z niezanieczyszczonego powietrza. We wtorek w sądzie rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia złożyli w tej sprawie zeznania.

 • Platynowe Lwy dla Jerzego Skolimowskiego

  Jerzy Skolimowski - reżyser, scenarzysta i aktor filmowy, poeta i malarz - odbierze statuetkę Platynowych Lwów podczas gali finałowej 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, w sobotę, 22 września 2018 roku.

 • Tomasz Kot w ślady ojca

  Tomasz Kot w swoim najnowszym filmie zatytułowanym "Najlepszy" wciela się w dyrektora klubu sportowego. Poniekąd aktor idzie śladami swojego ojca, który był nauczycielem wychowania fizycznego.

 • ​Jerzy Stuhr laureatem Orła 2018 za Osiągnięcia Zycia

  W piątek, 9 marca, podczas spotkania Nominowanych do Polskich Nagród Filmowych 2018 zostało ogłoszone nazwisko pierwszego laureata Orłów 2018, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. Tegorocznym laureatem Nagrody za Osiągnięcia Życia został Jerzy Stuhr.

 • Być kumplem "Jeża Jerzego"

  Producenci filmu "Jeż Jerzy" oferują na internetowej aukcji rolę w swojej animowanej pełnometrażowej produkcji.

 • "Najlepszy": Łukasz Palkowski o Ironmanie Jerzym Górskim

  Kiedy po raz pierwszy oglądałem "Najlepszego" oderwałem się od myśli, że Jurek ogląda Jurka i zacząłem kibicować głównemu bohaterowi - powiedział Jerzy Górski, pierwowzór głównego bohatera nowego filmu Łukasza Palkowskiego, pokazanego na 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 • "Jeż Jerzy" od kuchni

  Histeryczny płacz Marii Peszek, przerażające krzyki Marcina Hycnara, łobuzerski Borys Szyc - z takim wsparciem "najeżona" produkcja roku, czyli "Jeż Jerzy" nie mogła się nie udać! Oto, jak powstawał dubbing do filmu.

 • Powrót Jerzego Skolimowskiego

  Pokazem chłodno przyjętego przez krytykę "Miasta ślepców" Fernando Meirellesa rozpoczął się 14 maja 61. Międzynarodowy Festiwal w Cannes. Swój pierwszy od prawie 20 lat film pokazał dziś Jerzy Skolimowski.

 • Jerzy Stuhr: Drapieżna tragifarsa

  Jerzy Stuhr reżyseruje dla Radia Kraków "Ich czworo" Gabrieli Zapolskiej. Próby rozpoczęły się w poniedziałek, a premiera słuchowiska odbędzie się 17 grudnia. - Ta sztuka jest na tyle śmieszna, na ile drapieżna. Nie trzeba było mnie namawiać do jej realizacji - powiedział dziennikarzom Stuhr.

 • Romantyczna dusza Tomasza Stockingera

  Tak dobrze zrobione "wyciskacze łez" opierają się upływowi czasu - mówi o filmie "Znachor" w reżyserii Jerzego Hoffmana, do którego trafił... przez przypadek. Jednak to postać rozkochanego hrabiego Czyńskiego zrobiła z Tomasza Stockingera gwiazdę.

Zdjęcia na temat: tomasz jerzy
Wideo na temat: tomasz jerzy
 • "Kocham Cię, Polsko!": Zwiastun 11. odcinka

  Piękne aktorki kontra przystojni sportowcy – w jedenastym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" zapowiada się prawdziwy pojedynek płci. W drużynie Tomasza Kammela zobaczymy Agnieszkę Włodarczyk, Darię Widawską i Magdę Waligórską. Z kolei Antek Królikowski o wygraną powalczy razem z Jerzym Dudkiem, Kajetanem Kajetanowiczem i Grzegorzem Tkaczykiem. Jedenasty odcinek już 13 maja o 20:05 w TVP2.

 • Kulisy "Kocham Cię, Polsko!": Zapowiedź 11. odcinka

  Piękne aktorki kontra przystojni sportowcy – w jedenastym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" zapowiada się prawdziwy pojedynek płci. W drużynie Tomasza Kammela zobaczymy Agnieszkę Włodarczyk, Darię Widawską i Magdę Waligórską. Z kolei Antek Królikowski o wygraną powalczy razem z Jerzym Dudkiem, Kajetanem Kajetanowiczem i Grzegorzem Tkaczykiem. Jedenasty odcinek już 13 maja o 20:05 w TVP2. Zobaczcie

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1693.

  Strażacy wyprowadzają z budynku rannego Władka. Nagle stan Cieślaka pogarsza się i ratownicy przystępują do reanimacji. Tymczasem Darek dowiaduje się z radia o wybuchu w Biomerze. Nie mogąc dodzwonić się do partnera, jedzie na miejsce zdarzenia. Gawron po raz kolejny zalewa mieszkanie Wiśniewskich. Tomasz postanawia ostro rozprawić się z uciążliwym sąsiadem, ale tylko ściąga na siebie kłopoty

Dyskusje na temat: tomasz jerzy
 • Re: Najsłynniejsze aktorskie klany

  Pan Jerzy Stuhr niech się zajmie aktorstwem i jego synek również , a poglądy polityczne niech zachowają dla siebie !!! Odnośnie ostatniej wypowiedzi seniora Jerzego z pseudo dziennikarzem na usługach obcych państw Tomaszem Lisem . --Aktor Jerzy Stuhr oświadczył w programie "Tomasz Lis", że zwolennicy PiS "mszczą się za wielowiekowe ciemiężenie" i uważa ich za "potomków chłopów folwarcznych

 • Re: "Barwy szczęścia": Franek w gorącej wodzie kąpany

  KRZYSZTOF HANKE DOLACZYLA DO OBSADA SERIALU TAMARA ARCIUCH TOMASZ SAPRYK

 • Re: Najsłynniejsze aktorskie klany

  To niestety prawda , straciłem szacunek do rodziny Stuhr , zwłaszcza po wypowiedzi Jerzego : Aktor Jerzy Stuhr oświadczył w programie "Tomasz Lis", że zwolennicy PiS "mszczą się za wielowiekowe ciemiężenie" i uważa ich za "potomków chłopów folwarcznych".

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Na jaw wciąż wychodzą nowe tajemnice produkcji kultowego serialu

  Ży dowsko radziecka partyzantką mor dująca podstępnie polskie formacje podziemnego oporu . Wszędzie konfidęci starający się rozbić struktury organizacji narodowych....tak jak m.in. ORGANIZACJA "TOMA" w AK i NSZ. Hubert Jura, ps. "Tom", Jerzy, Augustyniak, Kalinowski, Herbert Jung, Tomasz Zan, Tomasz Kamiński (ur. 1915 w Borach Tucholskich, zm. po 1993) – oficer Wojska Polskiego, Armii Krajowej

 • Re: "M jak miłość": Tomasz Oświeciński wie, że oczekiwania wobec niego bardzo wzrosły...

  Na Boga, jaki to aktor. Tempa kupa mięsa lansowana na gwiazdę!

 • Re: "M jak miłość": Gwiazda kultowego "Domu" dołączyła do obsady! Mamy zdjęcia!

  Ta aktorka weszła w rolę Ewy Talar po wyjeździe Joanny Pacuły za granicę. Zastąpiła ją ale nigdy nie była gwiazdą serialu. Tam były inne gwiazdy :Bożena Dykiel, Jan Englert, Wirgiliusz Gryń, Jerzy Michotek, Barbara Rachwalska, Józef Nowak, Wacław Kowalski, Tadeusz Janczar, Zbigniew Buczkowski, Barbara Sołtysik, Tadeusz Łomnicki, Magda Stużyńska, Stefan Szmidt, Krzysztof Kołbasiuk, Tomasz Bukowski

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  W TVN i TVN24 króluje kpina i szyderstwo z Prawa i Sprawiedliwości od 2005 roku. Tam w gronie komentatorów występują m.in. Artur Andrus , Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński, Grzegorz Markowski, do sierpnia 2017 Grzegorz Miecugow,: Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Henryk Sawka, a także Wojciech Zimiński

 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  , Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki, Jakub Dmochowski, Agnieszka Pilaszewska, Kamilla Baar-Kochańska, Konrad Eleryk, Marta Żmuda-Przebiatowska, Stefan Pawłowski, Piotr Głowacki, Tomasz(...), Katarzyna Galica, Dariusz Siastacz, Marek Kossakowski, Jakub Wieczorek, Michał Czernecki, Patryk Cierniejewski, Jan Janga Tomaszewski, Aleksandar Milićević, Aleksandra Hamkało, Norbert Kaczorowski, Zbigniew