• Informacje na temat:

  tomasz kammel dom

Artykuły na temat: tomasz kammel dom
 • Tomasz Kammel: Helikopterem po mamę

  Tomasz Kammel 12 lipca skończył 49 lat. Z okazji urodzin postanowił zrobić swojej mamie niezwykłą niespodziankę. Wylądował przed jej domem helikopterem.

 • Tomasz Kammel: Wolę "na żywo"

  Wbrew plotkom Tomasz Kammel zostaje w zespole "Pytania na śniadanie". Jego nową partnerką będzie Urszula Chincz.

 • Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, czyli... Rogammel

  Marzena Rogalska i Tomasz Kammel tworzą jeden z najsympatyczniejszych duetów telewizyjnych. Na co dzień są tak samo wyluzowani, otwarci i bardzo zabawni, jak na wizji. Zawodowo – soliści o silnych charakterach, prywatnie – szczęśliwi single.

 • Szulim: Kammel jest jak brat

  Od kilku lat widzów programów śniadaniowych TVP budzi sympatyczna blondynka. Jednak, jak sama mówi, nie jest typowym "stojakiem pod mikrofon". Agnieszki Szulim to energiczna kobieta, która uwielbia rocka i... wygłupy z Tomaszem Kammelem.

 • Tomasz Kammel lubi być... w ruchu

  W teleturnieju "Tylko Ty!" chodzi nie tylko o wiedzę i gotowość do ryzyka, lecz również o skład uczestników - zdradza prowadzący show Tomasz Kammel i wyjaśnia, dlaczego mniej znaczy... lepiej.

 • Tomasz Kammel: W końcu spokorniałem

  Do studia "Pytania na śniadanie" wkrada się wakacyjne rozluźnienie czy wręcz przeciwnie? Tomasz Kammel : - W wakacje program jest rzadziej emitowany. Dostosowujemy się do potrzeb widzów, których wakacyjny dzień wygląda nieco inaczej. Za to u nas w redakcji zawsze panuje pełne, dobrze rozumiane spięcie, aby program był jak najlepszej jakości. Opłaca się to zarówno nam, jak i widzom. To...

 • Polsat: Kammel zamiast Ibisza?

  Nadchodzące miesiące obfitować będą w premiery z udziałem gwiazd. Najgłośniejszy jesienny transfer to z całą pewnością Tomasz Kammel, który wespół z Maryjuszem Kałamagą poprowadzi nowy show "Stand up(...). Na razie amatorsko, ale coś tam się kręci - zdradza Ula Dębska, serialowa Sabina. Także Michał Koterski, który też zadomowił się w "Pierwszej Miłości", odnalazł w tym roku swoje przeznaczenie...

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  Polsat News testuje pilotażowe odcinki nowego programu publicystycznego "Pan, Wójt i Pleban", którego gospodarzem jest Tomasz Kammel, który jesienią powróci najprawdopodobniej jako współgospodarz(...) podczas festiwalu TOPtrendy 2011 w Sopocie. Wiadomo już, że "Bitwa na Głosy" zmierzy się w bezpośredniej walce o widza z "Must Be The Music". Oba show będą nadawane w sobotnie wieczory. W tym kontekście...

 • Kammel: Permanentne parcie na szkło

  Telewizja Polska ma już 60 lat! Z okazji tego jubileuszu w poniedziałek, 29 października, TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". A jak swój "pierwszy raz" w telewizji wspominają gwiazdy, które znamy z małego ekranu? - To był lipiec 1997 roku... - zaczyna swoją opowieść Tomasz Kammel.

 • Tak się bawią dziennikarze!

  Monika Olejnik, Kinga Rusin, Tomasz Kammel i Hubert Urbański byli wśród gości XI Charytatywnego Balu Dziennikarzy, który odbył się w sobotę, 21 lutego, w Auli Politechniki Warszawskiej.