• Informacje na temat:

  tomasz karolak i jego żona

Artykuły na temat: tomasz karolak i jego żona
 • Tomasz Karolak jako Marek Hłasko

  Premiera spektaklu "Komeda", poświęconego życiu i twórczości Krzysztofa Komedy, który zyskał międzynarodową sławę jako autor muzyki filmowej, odbędzie się 13 stycznia w Teatrze IMKA. W pisarza Marka Hłaskę, przyjaciela Komedy, wciela się Tomasz Karolak.

 • Karolak zagra w Empiku!

  Premiera serial u "39 i pół" już za nami, jednak wokół samej produkcji dzieje się wiele. Już wkrótce Tomasz Karolak zagra na żywo piosenki z "39 i pół". Jedną z nich będzie utwór z wydanego właśnie singla "Anarchia". 12 marca o godzinie 19:00 w warszawskim salonie Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej, Tomek Karolak pojawi się na scenie z gitarą i przed mikrofonem.

 • Tomasz Karolak daje czadu

  Niedawno odbył się koncert zespołu Tomasza Karolaka w warszawskim klubie Hard Rock Cafe. Czy granie rocka jest jak jedzenie kozy w Himalajach?

 • Spokojnie, to tylko... Karolak-ekonomista

  ...wszystkie sznurki - kolegi Grubego). Przygotowaniom Andrzeja do testu przyglądali się, kibicowali, współuczestniczyli pozostali Sobczakowie - jego rozsądna i spokojna żona Krystyna (Jolanta Fraszyńska(...) postanowi wcielić w życie opisaną przez Grubego (w tej roli pojawi się Adam Sikora znany z serialu "rodzinka.pl") metodę grosików. Przypomnijmy - w pierwszej serii, stojący na czele rodziny Andrzej (Tomasz...

 • Tomasz Karolak i Daria Widawska: Podwójne małżeństwo

  ...2009 roku, oglądało ponad 8 milionów widzów. Z całą pewnością ten sukces zawdzięcza odtwórcy roli Darka - Tomaszowi Karolakowi, który wcielił się w postać tak wiarygodnie, jakby grał samego siebie. W pewnym sensie chyba właśnie tak było. Tomasz Karolak przyznał w jednym z wywiadów, że w osobie Darka znajduje 80 procent siebie. Tak samo, jak jego bohater, intensywnie przechodził okres dojrzewania...

 • Tomasz Karolak walczy o przetrwanie

  Czym różni się Mirek Baron od Ludwika Boskiego? Tomasz Karolak : - Serial "rodzinka.pl" opowiada o klasie średniej z wielkiego miasta. Moja postać to architekt, który pracuje w domu, ma dużo czasu(...) problemem: jego firmie grozi bankructwo, bowiem z autostrady nie ma zjazdu do stacji, a przez to nie ma klientów. I już w pierwszym odcinku pojawi się komornik... - Tak. Będzie chciał zająć stację...

 • Karolak bratem Trzebiatowskiej

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Marcin Bosak, Tomasz Karolak i Paweł Małaszyński występują w nowym filmie Patryka Vegi, twórcy seriali "PitBull" i "Twarzą w twarz". Historia braci, chcących wydostać siostrę z więzienia, to gwarantowany hit tej zimy!

 • Adamczyk zamienił się z Karolakiem

  Piotr Adamczyk zamienił się rolami z Tomaszem Karolakiem. Nie tak dawno, to ten drugi pouczał w "Nie kłam kochanie" tego pierwszego, jak radzić sobie z kobietami. Tym razem, w komedii "Śniadanie do łóżka", to Adamczyk udziela rad Karolakowi.

 • Karolak ma własny talk-show

  Tomasz Karolak przygotowując się do roli dziennikarza telewizyjnego śledził bacznie różne programy publicystycznie. Wśród nich szczególnie dokładnie przyglądał się tym prowadzonym przez Tomasza Lisa i Jana Pospieszalskiego. Najnowsza komedia Koneckiego i Saramonowicza "Idealny facet dla mojej dziewczyny" trafi do kin 30 stycznia.

 • Pamiętacie program "Tylko nas dwoje"? Pudzianowski był jego gwiazdą!

  Wiosną 2010 roku Polsat wyemitował pierwszy i jak się potem okazało ostatni sezon programu rozrywkowego "Tylko nas dwoje". Show mimo niezłych wyników oglądalności nie zagościł na dłuższy czas na wizji. Kto był jego największym wygranym, a kto chciałby o nim zapomnieć?

Zdjęcia na temat: tomasz karolak i jego żona
Dyskusje na temat: tomasz karolak i jego żona