• Informacje na temat:

  tomasz karolak kontakt

Artykuły na temat: tomasz karolak kontakt
 • Tomasz Karolak walczy o przetrwanie

  Czym różni się Mirek Baron od Ludwika Boskiego? Tomasz Karolak : - Serial "rodzinka.pl" opowiada o klasie średniej z wielkiego miasta. Moja postać to architekt, który pracuje w domu, ma dużo czasu(...), sympatyczną i zabawną Polskę powiatową. Radomskie klimaty są mi prywatnie bliskie, tam się urodziłem, Iza Kuna zaś, grająca moją serialową żonę, jest z Tomaszowa Mazowieckiego. Pochodzimy z prowincji i nie...

 • Tomasz Karolak przed Guns N'Roses: Urodziłem się w Polsce!

  Popularny aktor Tomasz Karolak wystąpi przed koncertem Guns N'Roses w Rybniku (11 lipca)! Znany z zamiłowania do muzyki rockowej aktor pojawi się na scenie w towarzystwie jednego z supportów - grupy Złe Psy, z którą łączą go na co dzień bliskie relacje.

 • Kożuchowska i Karolak już na planie

  W środę, 17 listopada, ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVP2 "Rodzinka.pl". W rolach głównych zobaczymy popularnych aktorów: Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka.

 • Spokojnie, to tylko... Karolak-ekonomista

  Od piątku, 10 stycznia, na antenie Jedynki pojawią się kolejne odcinki serialu "Spokojnie, to tylko ekonomia!", dzięki którym widzowie będą mogli poszerzyć i zgłębić wiedzę z zakresu ekonomii, z którą mają kontakt na co dzień. Serial został zrealizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 • Tomasz Karolak o "Ameryka Express": "Nie wahałem się ani chwili"

  Tomasz Karolak wcześniej unikał reality show, ale tym razem dał się namówić. - Doświadczyłem wielu emocji: od przygnębienia po zachwyt - twierdzi aktor. Jest dumny, że tak dobrze poradził sobie kondycyjnie. Największym wyzwaniem okazały się dla niego... wszędobylskie kamery!

 • Karolak i Pazura w bollywodzkiej produkcji

  Tomasz Karolak i Cezary Pazura dostali role w bollywoodzkim filmie "Bangistan". W Krakowie właśnie ruszyły zdjęcia do superprodukcji.

 • Tomasz Stańko: Lubię się zgubić

  Skończy 64 lata. Świetnie się trzyma, szczególnie jak na faceta po przejściach. Jest żywą legendą jazzowej trąbki i jednym z najbardziej poważanych na świecie polskich artystów. Tomasz Stańko przekonuje, że jazz to nie tylko muzyka, ale też sposób na życie. W człowieku fascynują go skrajne kontrasty. W życiu niestabilność. Od sztuki oczekuje pogrubiania wrażliwości. Pod koniec lata wydaje nowy...

 • Kożuchowska jest Boska!

  W połowie listopada ruszają zdjęcia do nowego serialu komediowego "Rodzinka.pl". W rolach głównych zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka.

 • "Jesteś Bogiem": Celebryci na premierze

  W Multikinie Złote Tarasy odbyła się premiera filmu "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, która ściągnęła całą towarzyska śmietankę Warszawy. Pojawiła się Doda, Tomasz Karolak, Natalia Siwiec, Kazik Staszewski, Weronika Rosati, oraz twórcy filmu.

 • "Big Brother 2": Maja Sablewska w domu Wielkiego Brata

  Mieszkańców domu Wielkiego Brata co jakiś czas odwiedzają znane postaci. Była już Magda Gessler, która zrobiła domownikom niemałą rewolucję. Był też Tomasz Karolak, który ocenił ich grę aktorską. Teraz gościem uczestników "Big Brothera" będzie Maja Sablewska. Kiedy wejdzie do domu Wielkiego Brata?