• Informacje na temat:

  tomasz karolak ma tatuaż

Artykuły na temat: tomasz karolak ma tatuaż
 • Tomasz Karolak: Tatuaże to styl życia

  Tomasz Karolak tłumaczy, dlaczego ze swoim zespołem - "Pączki w tłuszczu" gra tylko tajne koncerty. Zdradza również, ile tatuaży już zdobi jego ciało.

 • Karolak bratem Trzebiatowskiej

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Marcin Bosak, Tomasz Karolak i Paweł Małaszyński występują w nowym filmie Patryka Vegi, twórcy seriali "PitBull" i "Twarzą w twarz". Historia braci, chcących wydostać siostrę z więzienia, to gwarantowany hit tej zimy!

 • "Listy do M. 2": Zakościelny z nowym tatuażem

  ...w worek niczym rasowa zawodniczka MMA. Na worku z "kinder-niespodzianką" kilogramy i pot wyciska Tomasz Karolak. Do tego "bad boy" Maciej Zakościelny, który publicznie pokazuje światu nowy, gangsterski tatuaż.

 • Gra w czterech serialach

  Jako Ludwik, głowa serialowej rodziny Boskich jest świetnym ojcem. Prywatnie Tomasz Karolak niedługo zostanie tatą po raz drugi. Może właśnie dlatego zrezygnował z ekstremalnych sportów i wrażeń.

 • "Ciacho": Nie tylko Małaszyński

  W połowie sierpnia zakończyły się zdjęcia do nowej polskiej komedii "Ciacho", w której główne role grają: Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak i Tomasz Kot.

 • Anna Matysiak w "Bodo" i "Listach do M. 2"

  Gdy zakryję tatuaże, dobrze wpisuję się w stylistykę lat 20. - twierdzi Anna Matysiak. Aktorka zachwyciła się strojami z epoki międzywojnia na planie serialu "Bodo". Zamierza nawet przemycać elementy ówczesnej stylistyki do swojej codziennej garderoby.

 • Nowy image Żmudy Trzebiatowskiej

  .... W głównych rolach zobaczymy Tomasza Karolaka, Pawła Małaszyńskiego, Marcina Bosaka, Tomasza Kota oraz Martę Żmudę Trzebiatowską. Dla roli w wywrotowym i niepokornym "Ciachu" wielu aktorów zgodziło się na radykalną zmianę wizerunku. Krótkie kręcone włosy, tatuaż na ramieniu i chłopięca sylwetka to charakteryzacja Marty Żmudy Trzebiatowskiej do roli Basi - silnej i nieobliczalnej kobiety z charakterem...

 • Opole: Co pokażą aktorzy?

  Kordek będzie grał na gitarze w zespole... Żenada. - Chciałem trochę zaostrzyć swój wizerunek - śmieje się aktor, prezentując efektowny skórzany strój i równie efektowne tatuaże. Podczas koncertu "Gwiazdorskie Towarzystwo Muzyczno-Wokalne" oprócz Kordka zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka, Borysa Szyca, Piotra Adamczyka i Zbigniewa Zamachowskiego. Aktorzy zaśpiewają i zagrają takie przeboje jak...

 • Najbardziej oczekiwane polskie filmy 2020

  ...jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show(...)"), dla którego będzie to kinowy debiut. Do swoich ról powrócą Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk, ale do obsady zaproszono też nowe gwiazdy. "Mamy cztery historie z bohaterami znanymi...

Dyskusje na temat: tomasz karolak ma tatuaż
 • Re: Tomasz Karolak ...

  Tomasz Karolak posiada jeszcze tatuaż na prawej ręce tu gdzie znajduje sie kosć promieniowa. Ktos morze wie co to za tatuaż? Jak wygląda?