• Informacje na temat:

  tomasz karolak śpiewa

Artykuły na temat: tomasz karolak śpiewa
 • Tomasz Karolak jako... Nerwal

  Tomasz Karolak użyczy swego głosu dżdżownicy Nerwalowi - mistrzowi gitary o prawdziwie heavymetalowej duszy, który do każdego występu roztańczonych i rozśpiewanych "Disco robaczków" próbuje przemycać ulubione motywy z historii hard rocka.

 • Tomasz Karolak: Tatuaże to styl życia

  Tomasz Karolak tłumaczy, dlaczego ze swoim zespołem - "Pączki w tłuszczu" gra tylko tajne koncerty. Zdradza również, ile tatuaży już zdobi jego ciało.

 • Tomasz Karolak i Daria Widawska: Podwójne małżeństwo

  ...2009 roku, oglądało ponad 8 milionów widzów. Z całą pewnością ten sukces zawdzięcza odtwórcy roli Darka - Tomaszowi Karolakowi, który wcielił się w postać tak wiarygodnie, jakby grał samego siebie. W pewnym sensie chyba właśnie tak było. Tomasz Karolak przyznał w jednym z wywiadów, że w osobie Darka znajduje 80 procent siebie. Tak samo, jak jego bohater, intensywnie przechodził okres dojrzewania...

 • Śpiewa jak Krzysztof Krawczyk

  W najbliższym odcinku serial u "39 i pół" okaże się, że muzycznie utalentowany jest nie tylko Karolak. Krzysztof Stelmaszyk, a właściwie jego postać - Tomasz Ostoja, zaczyna luzować. Pod czyim wpływem, nietrudno się domyślić?

 • Grzegorz Hyży śpiewa, że "Pech to nie grzech"

  ...z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. W rolach głównych wystąpili również Krzysztof Czeczot, Tomasz Karolak oraz Anna Dereszowska. Do utworu powstał również teledysk, który ukazuje...

 • Karolak: Od aktora do jurora

  Tomasz Karolak jest obecnie najbardziej pożądanym aktorem telewizyjnym. O jego udział ubiegają się nie tylko serial owi producenci, ale także twórcy programów rozrywkowych. W ostatniej produkcji Polsatu, "Tylko nas dwoje", Karolak udowodnił, że jest nie tylko dobrym aktorem, ale rteż świetnym showmanem. Swoim dowcipem dorównuje samej Dodzie!

 • Karolak śpiewa T.Love

  ...23 maja na półki sklepów muzycznych trafi długo oczekiwana płyta ze ścieżką dźwiękową z serial u "39 i pół"! Tomasza Karolaka usłyszymy w trzech utworach, w tym w coverze piosenki T.Love "Stany, Stany".

 • Karolak śpiewa T.Love

  ...23 maja na półki sklepów muzycznych trafi długo oczekiwana płyta ze ścieżką dźwiękową z serial u "39 i pół"! Tomasza Karolaka usłyszymy w trzech utworach, w tym w coverze piosenki T.Love "Stany, Stany".

 • Kto spodoba się Dodzie?

  Sobotni wieczór znów będzie należał do śpiewających gwiazd i ich uczniów. W studiu Polsatu zmierzy się 9 par, które rywalizują w programie "Tylko nas dwoje". Uczestników ocenią jak zwykle - Irena Santor, Doda i Tomasz Karolak.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Faworyci drugiej edycji!

  Natasza Urbańska, Maciej Stuhr, Joanna Liszowska i Tomasz Karolak - to ich użytkownicy portalu INTERIA.PL najchętniej oglądaliby w drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto znajdzie się wśród ośmiu uczestników show? Tego telewizja Polsat jeszcze nie ujawniła.

Wideo na temat: tomasz karolak śpiewa