• Informacje na temat:

  tomasz kot dom

Artykuły na temat: tomasz kot dom
 • Lianne Harvey: Na obiedzie u Tomasza Kota

  W filmie "Bikini Blue" o polsko-brytyjskim małżeństwie żyjącym w Anglii lat 50., u boku Tomasza Kota zagrała Lianne Harvey. Aktor dołożył wielu starań, aby Brytyjka poczuła się komfortowo wśród polskiej ekipy. Gwiazdor zaprosił ją m.in. na obiad w swoim domu.

 • Figura, Kot i Gierszał w "Yumie"

  Znany z kultowej już "Sali samobójców" Jakub Gierszał powraca na ekrany kin. Już od 10 sierpnia będzie można oglądać go w najnowszym filmie Piotra Mularuka "Yuma". W produkcji zobaczymy również Katarzynę Figurę i Tomasza Kota.

 • Gierszał, Figura i Kot razem na ekranie

  Znana jest już data premiery najnowszego filmu Piotra Mularuka "Yuma". Film z udziałem Jakuba Gierszała, Katarzyny Figury i Tomasza Kota wejdzie do kin 11 maja.

 • Tomasz Kot: Sekret jego sukcesu

  ..."Bogowie" wynieśli go na szczyt! Dzięki roli Zbigniewa Religi wyjechał z Gdyni z nagrodą. Teraz nikt nie wątpi, że Tomasz Kot jest nie tylko najwyższym, ale i najlepszym aktorem w Polsce.

 • Tomasz Kot: Bandzior, ale nie łysy

  ...- Pomyślałem, że może ciekawie byłoby nie robić kolejnego wielkiego, łysego, prymitywnego bandziora - powiedział Tomasz Kot, odtwórca roli Opata w obrazie "Yuma". Film wchodzi na ekrany kin 10 sierpnia.

 • Tomasz Kot: To, co najważniejsze

  Dotychczasowa kariera Tomasza Kota, który obchodzi w sobotę 35. urodziny, to aktorstwo skrajności. Po rewelacyjnym debiucie kinowym w "Skazanym na bluesa" (2005) aktor wprzęgnięty został na kilka lat w trybiki serialowych produkcji (był gwiazdą sitcomu "Niania") i świat głupawych komedii, by w 2010 roku powrócić do poważnego grania wyśmienitą rolą w kameralnym "Erratum" Marka Lechkiego.

 • Tomasz Kot zaczyna mieć dosyć ról do śmiechu

  W "Bogach" zagrał spojrzeniem prof. Religi, w "Skazanym na bluesa" niepokojem Ryśka Riedla. Tomasz Kot jako aktor wzrusza, bawi i zdumiewa. My już wkrótce poznamy jego nowe wcielenie - w dramacie "Żyć nie umierać".

 • Tomasz Stockinger: Wiem, czego pragną kobiety

  ...? - Ważnym, ale jestem już w takim wieku, że do pewnych spraw nabrałem większego dystansu. Co ma pan na myśli? - Nie mam potrzeby budowania klasycznego modelu związku. Dom, dzieci, drzewo, pies i kot(...) rozwój duchowy? - Kiedyś byłem bardziej zajęty karierą, rodziną, domem. Wie pani jak to jest... Żona, dziecko, pies, kot, działka, a dopiero na szarym końcu... ja. A teraz? Teraz nareszcie mam czas...

 • Tomasz Kot o "Żyć nie umierać": Iść za marzeniem

  Jak odnieść taki sukces przed czterdziestką? Ktoś w internecie napisał: "Pan Kotek wszedł na szczyty aktorstwa". Teraz znów zmienia się pan jak kameleon w nowym filmie. Tomasz Kot : - Miło to(...), śpiewać o pysze. Jest przecież na wyciągnięcie ręki. Ale oczywiście jak każdy mogę stracić świadomość i zrobić jakąś głupotę. A o zbliżającej się czterdziestce pan myśli? Z lękiem, jak wszyscy...

 • "Jak zostać kotem" : Kocia klątwa

  Miłośnicy zabawnych filmików z internetu, w których koty są albo najczulszymi istotami na Ziemi, albo robią rzeczy ekstremalne, powinni być zadowoleni. Film "Jak zostać kotem" bazuje na tym wizualnym uzależnieniu od puchatych czworonogów, które bywają nieprzewidywalne. Dodatkowo pojawia się wątek specyficznego połączenia świata kociego i ludzkiego, w którym transformacja w "futrzaka" ma być czymś...