• Informacje na temat:

  tomasz kot i agnieszka olczyk

Artykuły na temat: tomasz kot i agnieszka olczyk
 • Tomasz Kot: Tak teraz wygląda jego życie!

  Tomasz Kot (42 l.) robi coraz większą karierę za oceanem. Towarzyszy mu tam cała rodzina...

 • Tomasz Kot: Amerykański sen tylko z rodziną!

  Tomasz kot (41 l.) ma spore szanse na to, by zrobić karierę w Stanach. Na szczęście ma wsparcie w żonie i dzieciach...

 • Tomasz Kot: Okrzepłem, żyję w zgodzie ze sobą

  Tomasz Kot (39 l.) jest jednym z nielicznych aktorów, którym duża popularność nie przewróciła w głowie. Dobry ojciec, wierny mąż. Przedkłada dom nad blichtr show biznesu. Koledzy z teatru żartują, że jest niczym prawdziwy kot dachowiec: lubi chodzić własnymi drogami.

 • "Bodo": Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski dostali nagrodę za... miłość!

  ...i Marek Kalita, Agnieszka i Piotr Głowaccy oraz m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Daria Widawska i Michał Jarosiński, Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć, Tomasz Kot i Agnieszka Olczyk, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oraz Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Czytelnicy magazynu "Pani" tytuł Pary Roku 2015 przyznali Mirelli i Jerzemu...

 • Tomasz Kot: Sekret jego sukcesu

  "Bogowie" wynieśli go na szczyt! Dzięki roli Zbigniewa Religi wyjechał z Gdyni z nagrodą. Teraz nikt nie wątpi, że Tomasz Kot jest nie tylko najwyższym, ale i najlepszym aktorem w Polsce.

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • Tajemniczy ślub Tomasz Kota

  To był najbardziej tajemniczy ślub polskiego show-biznesu w ostatnich miesiącach. Tomasz Kot, znany jako Maksymilian Skalski z "Niani", i Agnieszka Olczyk, psycholog i fotografka, wzięli ślub w małym kościółku w Częstochowie - informuje "Fakt".

 • Tomasz Kot będzie miał córkę!

  Tomasz Kot (30 l.), bohater popularnego serial u "Niania", będzie tatą. Pierwsze dziecko aktora przyjdzie na świat w kwietniu. Podobno będzie to dziewczynka.

Zdjęcia na temat: tomasz kot i agnieszka olczyk