• Informacje na temat:

  tomasz kot i jego auto

Artykuły na temat: tomasz kot i jego auto
 • Gwiazdy po latach: "Niania"

  Franciszka Maj, szalona sprzedawczyni z salonu sukien ślubnych, zostaje wyrzucona z pracy i przypadkiem trafia do rezydencji Sklaskich. Splot zabawnych wydarzeń sprawia, że głowa rodziny - Maks - zatrudnia ją jako opiekunkę do dzieci. Nie wie jeszcze, że Frania wywróci jego życie do góry nogami! Zobaczcie, co działo się z bohaterami serialu "Niania" po zakończeniu serialu!

 • Paweł Berger (Dżem): Dzień, w którym pękło niebo

  10 lat temu, 27 stycznia 2005 roku na autostradzie A4 w pobliżu Jaworzna doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął Paweł Berger, klawiszowiec grupy Dżem.

 • Tomasz Kot: To, co najważniejsze

  Dotychczasowa kariera Tomasza Kota, który obchodzi w sobotę 35. urodziny, to aktorstwo skrajności. Po rewelacyjnym debiucie kinowym w "Skazanym na bluesa" (2005) aktor wprzęgnięty został na kilka lat w trybiki serialowych produkcji (był gwiazdą sitcomu "Niania") i świat głupawych komedii, by w 2010 roku powrócić do poważnego grania wyśmienitą rolą w kameralnym "Erratum" Marka Lechkiego.

 • "Erratum": Mniej znaczy więcej

  "Erratum" debiutującego w pełnym metrażu Marka Lechkiego - kameralny film o "tych, co nigdy nie odnajdą straty" - jest obrazem dla melancholików. Oglądanie go po raz wtóry jest ponownym doświadczaniem owego "nic, które boli".

 • Życiowa rola Tomasza Kota

  Już 8 kwietnia do naszych kin trafi "Erratum" - najlepszy debiut filmowy ostatniego roku, autorski film Marka Lechkiego, w którym Tomasz Kot stworzył kreację aktorską, jakiej nie widzieliśmy od czasów "Skazanego na bluesa". To najlepsza rola w karierze tego aktora - zgodnie zauważają krytycy.

 • "Erratum" już na DVD

  Najlepszy debiut filmowy 2010 roku, okrzyknięty przez krytyków największym odkryciem 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, debiutuje na DVD. Jeśli ktoś nie zdążył do kina na "Erratum" Marka Lechkiego, to już od 20 października może mieć płytę z tym filmem w swoim domu.

 • "Erratum" najlepsze w Nowym Jorku

  "Erratum" po raz kolejny doceniono za granicą. Obraz Marka Lechkiego otrzymał najważniejszą nagrodę na 7. Festiwalu Polskich Filmów w Nowym Jorku.

 • Filmy przecenione i niedocenione

  Na początku nowego roku prezentujemy subiektywne zestawienie najbardziej przecenionych i niedocenionych polskich filmów, które trafiły na ekrany w minionym roku.

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.