• Informacje na temat:

  tomasz kot ma syna

Artykuły na temat: tomasz kot ma syna
 • Borys Szyc i Tomasz Kot w serialu "Świat w ogniu: Początki"

  Siedmioodcinkowy serial BBC "World on Fire" będzie miał swą premierę 10 listopada pod polskim tytułem "Świat w ogniu: Początki". W produkcji zobaczymy polskich aktorów, m.in. Tomasza Kota i Borysa Szyca.

 • "Taniec z Gwiazdami": Ola Kot odpada, gorąca salsa Sandry Kubickiej

  Ola Kot i Tomasz Barański odpadli w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Jurorów rozgrzała gorąca salsa Sandry Kubickiej, na parkiecie Polsatu zaprezentował się również Leszek Miller.

 • "Happy Feet": Tomasz Kot jak Brad Pitt

  Tańczące pingwiny powracają! Już 2 grudnia do polskich kin wejdzie film "Happy Feet: Tupot małych stóp 2". W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Sonię Bohosiewicz i Tomasza Kota.

 • Tomasz Kot u boku Angeliny Jolie?

  Tomasz Kot zagra w hollywoodzkiej produkcji! Aktora będziemy mogli zobaczyć u boku największych gwiazd w tym najprawdopodobniej Angeliną Jolie!

 • Tomasz Kot o "Żyć nie umierać": Iść za marzeniem

  Jak odnieść taki sukces przed czterdziestką? Ktoś w internecie napisał: "Pan Kotek wszedł na szczyty aktorstwa". Teraz znów zmienia się pan jak kameleon w nowym filmie. Tomasz Kot : - Miło to słyszeć, ale ja tego tak nie widzę - człowiek jest ograniczony własną perspektywą. Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, że jeśli iluś tam facetów przychodzi na brzeg z deskami, jedni trafiają w fale...

 • "Jak zostać kotem" : Kocia klątwa

  Miłośnicy zabawnych filmików z internetu, w których koty są albo najczulszymi istotami na Ziemi, albo robią rzeczy ekstremalne, powinni być zadowoleni. Film "Jak zostać kotem" bazuje na tym wizualnym uzależnieniu od puchatych czworonogów, które bywają nieprzewidywalne. Dodatkowo pojawia się wątek specyficznego połączenia świata kociego i ludzkiego, w którym transformacja w "futrzaka" ma być czymś...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  ..."Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Tomasz Niecik "Lodołamacz": Występ w "DD TVN" hitem internetu

  Taniec Tomasza Niecika i jego ochroniarza podczas występu w "Dzień dobry TVN" podbił internet.

 • Serial "Świat w ogniu. Początki" od 10 listopada

  Siedmioodcinkowy serial BBC "Świat w ogniu. Początki" ("World on Fire") będzie miał premierę 10 listopada. W międzynarodowej obsadzie znaleźli się też polscy aktorzy: Zofia Wichłacz, Tomasz Kot i Borys Szyc.

 • Nowe twarze polskiego kina. Zapamiętajcie te nazwiska!

  Do kogo należeć będzie przyszłość kina? Kto przed kamerą i na okładkach pism "zastąpi" Borysa Szyca, Tomasza Karolaka, Tomasza Kota, Romę Gąsiorowską, Magdalenę Popławską? Przed kim właśnie otwierają się drzwi do kariery i sławy?

Zdjęcia na temat: tomasz kot ma syna