• Informacje na temat:

  tomasz kot z córką

Artykuły na temat: tomasz kot z córką
 • Tomasz Kot chce "żyć nie umierać"

  ...​Tomasz Kot powraca w nowym filmie! Wzruszające "Żyć nie umierać" trafi na ekrany 28 sierpnia, a premierowa galeria zdjęć przybliża kolejną niezwykłą transformację gwiazdy "Bogów".

 • Janusz Chabior: To on odkrył Tomasza Kota

  ...- Dwadzieścia lat temu w Legnicy prowadziłem klub "Gońca Teatralnego". Pojawił się tam niezwykle zdolny licealista o wzroście koszykarza - Tomasz Kot. Już wtedy pomyślałem, że w Polsce rośnie wielki aktorski talent - wspomina Janusz Chabior. Dwie dekady od tamtych wydarzeń dawny mentor i uczeń spotykają się na planie wzruszającego "Żyć nie umierać".

 • Tomasz Kot zaczyna mieć dosyć ról do śmiechu

  W "Bogach" zagrał spojrzeniem prof. Religi, w "Skazanym na bluesa" niepokojem Ryśka Riedla. Tomasz Kot jako aktor wzrusza, bawi i zdumiewa. My już wkrótce poznamy jego nowe wcielenie - w dramacie "Żyć nie umierać".

 • "Żyć nie umierać": Tomasz Kot na karuzeli życia

  ..."Co byś zrobił, gdybyś nagle dowiedział się, że zostały ci 3 miesiące życia?" - to pytanie, z którym musi zmierzyć się główny bohater filmu Macieja Migasa ("Oda do radości") - Bartek. W postać tę, bardzo luźno inspirowaną osobą aktora Tadeusza Szymkowa ("Psy", "Kroll", "Ekstradycja 3"), brawurowo wcielił się Tomasz Kot, laureat Orła i Złotych Lwów za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie...

 • Tomasz Kot: Skok pod pociąg i igły powbijane w twarz

  Od seansu akupunktury, rajdu hippisowską furgonetką, po wystrzały z kolta i spotkanie „oko w oko” z rozpędzonym pociągiem. Film „Żyć nie umierać” to zastrzyk nowych doświadczeń dla Tomasza Kota.

 • Tomasz Kot: Zostawiłem na tym planie kawałek serca

  Jako Zbigniew Religa przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację, natomiast na planie "Żyć nie umierać" sam "zostawił kawałek serca"! Tomasz Kot, laureat Orła i Złotych Lwów za rolę w filmie "Bogowie", powraca na ekrany w najnowszym obrazie Macieja Migasa ("Oda do radości").

 • Tomasz Kot o "Żyć nie umierać": Iść za marzeniem

  Jak odnieść taki sukces przed czterdziestką? Ktoś w internecie napisał: "Pan Kotek wszedł na szczyty aktorstwa". Teraz znów zmienia się pan jak kameleon w nowym filmie. Tomasz Kot : - Miło to słyszeć, ale ja tego tak nie widzę - człowiek jest ograniczony własną perspektywą. Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, że jeśli iluś tam facetów przychodzi na brzeg z deskami, jedni trafiają w fale...

 • Weekend w kinie: Streep śpiewaczką, Spacey kotem

  ...rządu Stanów Zjednoczonych. Kto mógłby wiedzieć lepiej, "Jak zostać kotem" , jeśli nie Tomasz Kot?! Najpopularniejszy krajowy aktor gra pierwsze... wąsy w dubbingu najnowszej komedii...

 • "Ich czworo": Bohosiewicz i Kot w małżeńskim trójkącie

  Tragifarsę "Ich czworo. Tragedia ludzi głupich w trzech aktach" Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Jerzego Stuhra będzie można oglądać od 20 lutego w warszawskim Teatrze Polonia. W rolach głównych wystąpią Jerzy Stuhr, Iza Kuna, Sonia Bohosiewicz i Tomasz Kot.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  ..."Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

Zdjęcia na temat: tomasz kot z córką
Wideo na temat: tomasz kot z córką
 • "Żyć nie umierać"

  Bartek (Tomasz Kot), niegdyś wzięty aktor, teraz zabawiacz publiczności w popularnym telewizyjnym show, dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Według lekarza zostały mu zaledwie trzy miesiące życia. Bartek postanawia maksymalnie wykorzystać ten czas, uporządkować swoje sprawy, naprawić błędy życiowe i pogodzić się z ukochaną córką. Wierzy, że nie ma takiej sytuacji, z której nie byłoby