• Informacje na temat:

  tomasz kot żoną

Artykuły na temat: tomasz kot żoną
 • Teatralny Tomasz Kot

  Znany aktor filmowy i teatralny Tomasz Kot przeprowadził się wraz z żoną i dwójką dzieci na kilka miesięcy do Kalisza. Kot wystąpi w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego jako Nestroy w sztuce współczesnego dramatopisarza austriackiego Petera Turriniego.

 • Tomasz Kot o "Żyć nie umierać": Iść za marzeniem

  Jak odnieść taki sukces przed czterdziestką? Ktoś w internecie napisał: "Pan Kotek wszedł na szczyty aktorstwa". Teraz znów zmienia się pan jak kameleon w nowym filmie. Tomasz Kot : - Miło to(...) i wrócić do teatru?". Akurat trafiła się fajna propozycja z Kalisza. Nie zastanawiałem się długo. Przenieśliśmy się tam z żoną na parę miesięcy. Pan był już wtedy żonaty? - Tak. I miałem dwoje...

 • "Zimna wojna": Nauczyciel Tomasza Kota

  Za stronę muzyczną "Zimnej wojny", filmu, który zawojował festiwal w Cannes, a 8 czerwca wejdzie do polskich kin, odpowiada Marcin Masecki. To on przygotował Tomasza Kota do roli dyrygenta, to jego dłonie widzimy podczas scen gry na pianinie.

 • Lianne Harvey: Na obiedzie u Tomasza Kota

  W filmie "Bikini Blue" o polsko-brytyjskim małżeństwie żyjącym w Anglii lat 50., u boku Tomasza Kota zagrała Lianne Harvey. Aktor dołożył wielu starań, aby Brytyjka poczuła się komfortowo wśród polskiej ekipy. Gwiazdor zaprosił ją m.in. na obiad w swoim domu.

 • Tomasz Kot w filmie "Bikini Blue"

  W Warszawie zakończyły się właśnie zdjęcia do "Bikini Blue", anglojęzycznego filmu z Tomaszem Kotem w roli głównej. Film trafi teraz do postprodukcji - a potem na światowe festiwale. Polska premiera przewidywana jest na 2017 rok.

 • "Bogowie": Czerwińska żoną Religi

  .... W "Bogach" Zbigniewa Religę zagrał Tomasz Kot, z którym Magdalena Czerwińska zna się jeszcze z czasów studiów w szkole aktorskiej. Znajomość ułatwiła im wejście w role i stworzenie doskonałego filmowego(...), a Tomek, no cóż, on właśnie stawał się profesorem Religą - podsumowuje aktorka. Poza Tomaszem Kotem oraz Magdaleną Czerwińską, w filmie zobaczymy plejadę najwybitniejszych polskich aktorek i aktorów...

 • Tomasz Kot: Sekret jego sukcesu

  ..."Bogowie" wynieśli go na szczyt! Dzięki roli Zbigniewa Religi wyjechał z Gdyni z nagrodą. Teraz nikt nie wątpi, że Tomasz Kot jest nie tylko najwyższym, ale i najlepszym aktorem w Polsce.

 • Tomasz Kot jako Zbigniew Religa

  W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Bogowie", opowiadającego o Zbigniewie Relidze, który w latach 80. dokonał pierwszego w Polsce udanego przeszczepu serca. Autorem obrazu jest Łukasz Palkowski ("Rezerwat"), a w postać głównego bohatera wciela się Tomasz Kot.

 • Tomasz Stockinger: Wiem, czego pragną kobiety

  ...filmową żoną. Ma pan kontakt z Agnieszką Kotulanką? - Nie jest to żadną tajemnicą, że Agnieszka dbała o swoją prywatność. Swoim zachowaniem sprawiała, że nasze kontakty ograniczały się do minimum(...)Spełnił już wiele swoich marzeń. Ale to nie koniec - apetyt Tomasza Stockingera (59 l.) rośnie w miarę jedzenia! Właśnie osiągnął pan pełnoletność doktorze Lubicz! Jak się pan z tym czuje? Tomasz...

 • "Jak zostać kotem" : Kocia klątwa

  Miłośnicy zabawnych filmików z internetu, w których koty są albo najczulszymi istotami na Ziemi, albo robią rzeczy ekstremalne, powinni być zadowoleni. Film "Jak zostać kotem" bazuje na tym wizualnym uzależnieniu od puchatych czworonogów, które bywają nieprzewidywalne. Dodatkowo pojawia się wątek specyficznego połączenia świata kociego i ludzkiego, w którym transformacja w "futrzaka" ma być czymś...

Zdjęcia na temat: tomasz kot żoną
Wideo na temat: tomasz kot żoną
 • "Żyć nie umierać": Metamorfozy Tomasza Kota

  ma atrakcję. Po „Bogach” twierdzono, że ta rola przyklei się do mnie na długie lata, więc tym bardziej ucieszyłem się z propozycji zagrania w „Żyć nie umierać”, gdzie mogłem zgolić włosy - mówi Tomasz Kot.