• Informacje na temat:

  tomasz lipiec wyrok

Artykuły na temat: tomasz lipiec wyrok
 • De Mono kontra De Mono. Zapadł wyrok po 10 latach

  Sąd Okręgowy w Warszawie po 10 latach wydał (na razie nieprawomocny) wyrok w głośnym procesie pomiędzy dwiema grupami o nazwie De Mono.

 • Proces Maleńczuka zakończy się jesienią? Sąd oczekuje na dokumenty

  Prawdopodobnie w październiku zapadnie wyrok w procesie o naruszenie nietykalności cielesnej, jaki muzykowi Maciejowi Maleńczukowi wytoczył z prywatnego aktu oskarżenia działacz pro-life.

 • Piotr Woźniak-Starak: Niepowetowana strata

  Woźniaka-Staraka obrazem byli "Bogowie" (2014) Łukasza Palkowskiego, opowiadający o zabiegach doktora Zbigniewa Religii (Tomasz Kot), aby przeprowadzić w Polsce udaną operację przeszczepu serca. Produkcja(...) wciąż budzi skrajne emocje. Wkrótce sąd ma wydać wyrok w sprawie miejsca i sposobu pochowania Piotra Woźniaka-Staraka.

 • Chada pisze felietony z zakładu karnego

  Tomasz Chada postanowił, że w zakładzie karnym będzie pisał felietony. Pierwszy z nich pojawił się na oficjalnej stronie wytwórni rapera - Step Records.

 • "Pętla": "Dawid Kostecki był dla mnie zwykłym śmieciem"

  Kosteckiego często przewija się w kontekście tej afery. Bokser na początku sierpnia 2019 roku popełnił samobójstwo w swojej celi w więzieniu w Białołęce, gdzie odsiadywał kolejny wyrok za kierowanie grupą(...). Nasza grupa doszła do półfinału" - odpowiadają. Oprócz Stramowskiego, w rolach głównych w nowym filmie Patryka Vegi występują m.in. Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke, Rafał Cieszyński i Tomasz...

 • Odeszli od nas na zawsze

  Ostatni rok pełen był różnorodnych filmowych wydarzeń, zarówno tych wspaniałych, jak i tych smutnych. 1 listopada wspominamy twórców, aktorów i pozostałych ludzi związanych z kinem, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy odeszli od nas na zawsze. Są wśród nich m.in. Marek Perepeczko, Hanka Bielicka, Ewa Sałacka, Krzysztof Kołbasiuk, Igor Śmiałowski, Tomasz Zaliwski i Walerian Borowczyk.