• Informacje na temat:

  tomasz lis hanna smoktunowicz

Artykuły na temat: tomasz lis hanna smoktunowicz
 • Smoktunowicz idzie za mężem

  Hanna Smoktunowicz, od 19 października 2007 roku żona Tomasza Lisa i używająca już nazwiska Lis, idzie w ślady męża, który zaczyna pracę w TVP i również pojawiać się będzie w telewizji publicznej.

 • Tomasz Lis najbardziej lubiany

  Ponad 35% Polaków wskazuje Tomasza Lisa (Polsat) jako najbardziej lubianą postać ze świata telewizji.

 • Tomasz Lis ujawnia

  Tomasz Lis komentując decyzję o odsunięciu go od kierowania polsatowskimi "Wydarzeniami" powiedział, że szefostwo stacji od pewnego czasu podlegało "brutalnym atakom". Lis, który w czwartek ogłosił, że odchodzi z Polsatu, nie chce na razie mówić o szczegółach; zapowiada, że być może więcej powie po wyborach parlamentarnych.

 • Po Lisie odeszła Smoktunowicz

  Hanna Smoktunowicz pożegnała się w środę z widzami polsatowskich "Wydarzeń". Prowadząca od trzech lat program Smoktunowicz odeszła po tym, jak od kierowania "Wydarzeniami" odsunięto Tomasza Lisa.

 • Tomasz Lis odchodzi z Polsatu

  Tomasz Lis - członek zarządu Polsatu - odchodzi ze stacji. Lis ogłosił to w czwartek wieczorem, 20 września, żegnając się z widzami swojego autorskiego programu "Co z tą Polską?". Lis zdecydował o odejściu ze stacji po tym, jak władze Polsatu odsunęły go od kierowania programem informacyjnym "Wydarzenia".

 • Tomasz Lis tylko w internecie

  Już dzisiaj widzowie obejrzą program Tomasz Lisa... w internecie. Audycja pod tytułem "Co z Polską" emitowana będzie co tydzień za pośrednictwem specjalnej strony internetowej.

 • Dlaczego Lis musi odejść?

  Nadal nie wiadomo, czy Tomasz Lis definitywnie zakończy swoją współpracę ze stacją Polsat. Jak na razie decyzja o jego odsunięciu od "Wydarzeń" uruchomiła lawinę. Z pracy przy programie zrezygnowała już Hanna Smoktunowicz, zastanawiają się także inni dziennikarze. Dlaczego Lis musiał odejść?

 • Hanna Lis pod kloszem

  Kariera Hanny Lis urzeczywistnia jedną zasadę - grunt to odpowiednie znajomości. Pierwszą pracę dostała dzięki rekomendacji matki - Aleksandry Kedaj, wieloletniej dziennikarki TVP. Teraz płynie na fali popularności męża. Pomimo ataków na jej osobę w ostatnim czasie, całe życie żyła pod kloszem. Choć z każdej pracy odchodziła w atmosferze skandalu. Czy tak będzie i teraz?

 • Zastąpi Lisa w Polsacie

  ...zarządu oraz prowadzenia autorskiego programu "Co z tą Polską?". W efekcie z Polsatu odeszła też główna prowadząca "Wydarzeń" Hanna Smoktunowicz, a - według niektórych mediów - z programu mogą odejść(...)W środę kierownictwo Polsatu ogłosiło decyzję o odsunięciu od kierowania produkcją "Wydarzeń" Tomasza Lisa. Stacja zdecydowała się połączyć swój serwis informacyjny z powstającym kanałem TV Biznes...

 • Wzbudza silne emocje

  Przez jednych kochany, przez innych znienawidzony - Tomasz Lis to dziennikarz, który swoją przyszłość widzi w świecie polityki.

Zdjęcia na temat: tomasz lis hanna smoktunowicz
 • Hanna Lis