• Informacje na temat:

  tomasz lis prezenter

Artykuły na temat: tomasz lis prezenter
 • Tomasz Lis wraca do pracy! Wyzdrowiał już całkowicie?

  Tomasz Lis (53 l.) na początku grudnia trafił do szpitala. Okazało się, że dziennikarz przeszedł udar. Wygląda na to jednak, że po trzech miesiącach udało mu się wrócić do pełnej sprawności, bo właśnie planuje powrót do pracy!

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Hanna Lis komentuje stan zdrowia Tomasza Lisa! Aż trudno uwierzyć!

  Hanna Lis (49 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie stanu zdrowia Tomasza Lisa (53 l.). Wiadomo, co z dziennikarzem!

 • Tomasz Lis: Nordycki blondyn

  Za Tomaszem Lisem panny sznurem - tak miało być, gdy przed laty studiował na Uniwerystecie Warszawskim. Karolina Korwin-Piotrowska w swojej książce "Bomba czyli alfabet polskiego szołbiznesu" pisze, że jej koleżanki szalały na punkcie "nordyckiego blondyna".

 • Tomasz Lis: tygodnik ujawnia jego zarobki! To ogromne kwoty!

  Tomasz Lis (49 l.) i jego zarobki w Telewizji Publicznej to temat, który budzi ogromne zainteresowanie. Wiadomo, że prezenter zarabia niemało, ale do tej pory nie było wiadomo, jakie dokładnie są to kwoty. Dziennikarze jednego z tygodników twierdzą, że znają konkrety!

 • Rusin, Lis czy Cichopek?

  Już dzisiaj po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają m.in. Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i Agustin Egurrola.

 • TVP podała informację o kolejnych zwolnieniach. Ostry komentarz Tomasza Lisa!

  Po objęciu władzy w TVP przez Jacka Kurskiego pracę straciła cała masa dziennikarzy i prezenterów. Ostatnio z pracy wyleciały również wydawczynie TVP Info, które w minioną sobotę chciały pokazać relację z marszu Komitetu Obrony Demokracji.

 • Hanna Lis pod kloszem

  Kariera Hanny Lis urzeczywistnia jedną zasadę - grunt to odpowiednie znajomości. Pierwszą pracę dostała dzięki rekomendacji matki - Aleksandry Kedaj, wieloletniej dziennikarki TVP. Teraz płynie na fali popularności męża. Pomimo ataków na jej osobę w ostatnim czasie, całe życie żyła pod kloszem. Choć z każdej pracy odchodziła w atmosferze skandalu. Czy tak będzie i teraz?

 • Tomasz Lis: gdy PiS dojdzie do władzy, dziennikarz zostanie zwolniony z TVP?

  Jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości w stanowczych słowach skrytykował Tomasza Lisa (49 l.). Dał do zrozumienia, że za rządów jego partii, dziennikarz ten nie piastowałby stanowiska w mediach publicznych.

 • Lis wróci do TVN-u?

  TVN uchyla drzwi Tomaszowi Lisowi, po tym jak dziennikarz zatrzasnął poprzednie w Polsacie. Prezes TVN Piotr Walter powiedział "Dziennikowi", że chętnie rozważy jego ofertę, jeśli ten mu ją złoży. Ale Lis na razie woli pisać książkę.

Wideo na temat: tomasz lis prezenter
 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...