• Informacje na temat:

  tomasz lis wydawnictwo

Artykuły na temat: tomasz lis wydawnictwo
 • Taco Hemingway: Iga Lis na okładce nowej płyty "Europa"

  W dniu swoich 30. urodzin Taco Hemingway zdradził, że pod koniec wakacji wypuści dwie płyty: "Jarmark" i "Europa". Na okładce tego pierwszego wydawnictwa czujni internauci wypatrzyli dziewczynę rapera - Igę Lis.

 • Telekamery 2013: Nominacje!

  Rozpoczyna się 16. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Anna Dereszowska? Paweł Małaszyński, a może Marek Bukowski? Kora czy Robert Kozyra? Hanna Lis czy jednak Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w marcu 2013 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Dla kogo Telekamery?

  Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!

 • "Muzyka ma przede wszystkim bawić"

  ..." telewizji TVN, pokonując m. in. Tomasza Lisa i Natalię Kukulską. Gdy o Just 5 zrobiło się cicho, młody wokalista postanowił nagrać solowy album "Zapomniałaś". Z okazji jego premiery, Konrad Sikora rozmawiał z Wroną o kulisach powstania płyty, jego muzycznych i kulinarnych fascynacjach, współpracy z Mają Kraft,a także planach koncertowych i Internecie.

 • Legendary Pink Dots: Nowa płyta

  ...25 listopada pojawi się w sklepach kolejne wydawnictwo sygnowane nazwą Legendary Pink Dots - płyta "All The King Horses". Zespół nie proponuje tym razem eksperymentów brzmieniowych, oferując w zamian spokojne, bliskie popu, lekko psychodeliczne dźwięki.

 • Kto tworzy "paski grozy" w TVP? Tego dowiemy się z tej książki

  ...16 grudnia na sklepowe półki trafi książka „TVPropaganda. Za kulisami TVP” autorstwa Mateusza Kowalewskiego. Autor, wiceszef redakcji publicystyki i reportażu TVP Info, został zwolniony z Telewizji Polskiej w 2018 roku.

 • W jaskini hałasu

  Autorami książki, którą wyda poznańskie wydawnictwo KAGRA, są nie od dziś działający w polskim undergroundzie Wojciech Lis i Tomasz Godlewski. "'Jaskinia hałasu' jest monograficznie zakrojoną książką(...) twórców i uczestników" - napisał Tomasz "Ryłkołak" Ryłko, dziennikarz prasowy i radiowy. "Jaskinia hałasu" podzielona jest na osiem części, które opisują czas powstania metalowego undergroundu, główne...

 • Taco Hemingway bez swojego wąsa. Zobacz, jak teraz wygląda

  Taconafide (nagrodzona Fryderykiem płyta "Soma 0,5 mg"). Taco zainteresowały się również plotkarskie media, które łączą rapera z Igą Lis , córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Płyta "Marmur" (2016) przyniosła(...) na szczycie listy Spotify najczęściej słuchanych wykonawców w Polsce. Gościnnie wsparł m.in. Bedoesa ("Chłopaki nie płaczą"), Sokoła ("Napad na bankiet") i Catz 'n Dogz ("Yi Fang").

 • Taco Hemingway sprzedaje "Marmur" za prawie 300 zł!

  ...media, które łączą rapera z Igą Lis , córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Płyta "Marmur" przyniosła przebój "Deszcz na betonie", który ma ponad 29 mln odsłon. Teraz wydawnictwo dostępne będzie...

 • Telekamery: Co łączy te gwiazdy?

  ...z Tomaszem Lisem), a także w 2006 i 2007 okazywał się najlepszy w kategorii "Informacje", natomiast w 2003 triumfował jako najpopularniejszy Publicysta. Rok później przyznano aż trzy Złote Telekamery(...) mają na koncie po dwa zwycięstwa z rzędu), a także serial "Klan", który poprzednio zwyciężał w latach 1999-2000. Wśród nominowanych w tym roku są także m.in.: Piotr Adamczyk, Tomasz Ciachorowski...