• Informacje na temat:

  tomasz lis zarobki

Artykuły na temat: tomasz lis zarobki
 • Tomasz Lis: tygodnik ujawnia jego zarobki! To ogromne kwoty!

  Tomasz Lis (49 l.) i jego zarobki w Telewizji Publicznej to temat, który budzi ogromne zainteresowanie. Wiadomo, że prezenter zarabia niemało, ale do tej pory nie było wiadomo, jakie dokładnie są to kwoty. Dziennikarze jednego z tygodników twierdzą, że znają konkrety!

 • TVP obniżyła zarobki Lisowi

  "Tomasz Lis na żywo" to jeden z najpopularniejszych programów publicystycznych w Polsce, który przed telewizyjne ekrany przyciąga miliony widzów. Już wiadomo, że magazyn zostaje w TVP2 i będzie poruszał nowe tematy.

 • Tomasz Lis zarobił krocie w TVP?

  O zarobkach Tomasza Lisa (50 l.) w TVP krążą legendy. Niejeden dziennikarz próbował się dowiedzieć, jak wyglądała tajemnicza umowa kontrowersyjnego redaktora ze stacją. Czy teraz wreszcie prawda wyszła na jaw?

 • Lisowie wygrali z "Super Expressem"

  "Super Express" ma przeprosić Tomasza i Hannę Lisów oraz zapłacić im 250 tys. zł zadośćuczynienia za bezprawne i zawinione naruszenie ich dóbr osobistych - orzekł w piątek Sąd Okręgowy w Warszawie. Gazeta będzie apelować.

 • Szokująco wysokie zarobki Lisa

  Na temat wynagrodzenia Tomasza Lisa krążą prawdziwe legendy. Ile tak naprawdę zarabia miesięcznie jeden z najpopularniejszych polskich publicystów?

 • Lisowie wygrali z tabloidem

  "Super Express" ma przeprosić Tomasza i Hannę Lisów za naruszanie ich dóbr osobistych - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie. Obniżył jednak z 250 do 120 tys. zł kwotę zadośćuczynienia dla powodów od "SE"; ograniczył też zakres i zasięg przeprosin.

 • Prezes TVP zapowiada, że programy Tomasza Lisa i Jana Pospieszalskiego znikną z anteny!

  Tomasz Lis (49 l.) to jeden z najostrzejszych krytyków Jarosława Kaczyńskiego i jego partii. Politycy PiS-u od dłuższego czasu bojkotują jego program w TVP i nie przyjmując do niego zaproszeń. Niedawno prawicowa prasa donosiła za to o sensacyjnych gażach, jakie firma producencka Lisa zgarnia za każdy odcinek programu. Lis zaprzeczył tym rewelacjom twierdząc, że show świetnie na siebie zarabia...

 • Hanna Lis przegrała z tabloidem

  Hanna Lis ma przeprosić wydawcę i redaktora naczelnego "Super Expressu" za naruszenie ich dóbr osobistych oraz wpłacić 50 tys. zł na cel społeczny - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie.

 • Lis zarabia fortunę!?

  Zgodnie z danymi, do których dotarła "Gazeta Polska", TVP płaci za każdy odcinek "Tomasz Lis na żywo" prawie 300 tys. zł (brutto). Ponad 92 tys. zł trafia na konto firmy Tomasza Lisa Deadline(...) określił publikację "Gazety Polskiej" jako kłamliwe szczucie. Podkreślił, że jego zarobki są pięciokrotnie mniejsze, niż podaje gazeta. Prof. Wiesław Godzic, medioznawca, uważa, że skoro Lis wdał się...

 • Bilans życia? Nie teraz!

  Deklaruje, że na bilanse życiowe jeszcze za wcześnie, za to związki zawodowe TVP zrobiły jej bilans... finansowy. Uważają, że telewizja przepłaciła, zatrudniając Hannę Lis.

Dyskusje na temat: tomasz lis zarobki