• Informacje na temat:

  tomasz m. aktor

Artykuły na temat: tomasz m. aktor
 • Tomasz Karolak aktorem roku!

  Tomasz Karolak, po raz pierwszy nominowany i od razu z Telekamerą! Dzięki 103 659 głosom zdobył Telekamerę 2009 i został najpopularniejszym aktorem minionego roku.

 • Nowy film Tomasza Kota na znanym festiwalu

  ..."A Perfect Enemy" to zagraniczna produkcja, w której jedną z głównych ról zagrał Tomasz Kot. Jak poinformował aktor, film w reżyserii Kike Maillo zostanie pokazany podczas październikowego Katalońskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Sitges.

 • Gwiazda Tomasza Bagińskiego w łódzkiej Alei Sław

  Rysownik, reżyser i producent filmowy Tomasz Bagiński dołączy do artystów, którzy mają swoje gwiazdy w łódzkiej Alei Sław. Nominowany w 2002 roku do Oscara za "Katedrę" Bagiński jest m.in. producentem wykonawczym serialu "Wiedźmin".

 • Piotr Adamczyk: Trudny aktor

  Jak przyznaje, reżyser Tomasz Konecki nazywa go żartobliwie "trudnym aktorem". - Zawsze proszę o jeszcze jednego dubla. Lubię próbować od nowa, inaczej i zawsze przekonuję Tomka, żeby pozwolił mi coś zrobić jeszcze raz, po swojemu. Potem na premierach wyliczam mu: "O, tu weszło moje rozwiązanie. O, i tu" - śmieje się Piotr Adamczyk.

 • Tomasz Schuchardt: Psi obowiązek aktora

  Jest jednym z najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Tylko w tym roku oglądaliśmy go w filmach "Kebab i horoskop", "Mur" oraz "Karbala". 2 października do kin weszła kolejna produkcja, w której gra główną rolę - "Chemia" Bartosza Prokopowicza, a 16 października na ekranach pojawi się jeszcze jedna - "Demon" zmarłego tragicznie Marcina Wrony. Z Tomaszem Schuchardtem na Festiwalu...

 • Tomasz Karolak: Znalazłem dla Teatru IMKA nową scenę

  Znalazłem scenę w Warszawy, na której od wielu lat nic się nie dzieje, mam plan na jej reaktywację i odkurzenie - dosłownie i w przenośni - powiedział aktor, reżyser i założyciel Teatru IMKA Tomasz Karolak.

 • Tomasz Kot: Najbardziej poruszająca scena filmu "Bogowie"

  Tomasz Kot, który w filmie Łukasza Palkowskiego wcielił się w postać prof. Zbigniewa Religi, był w niedzielę gościem pierwszego odcinka instagramowego programu „Zawierucha filmowa”. Wraz z jego gospodarzem Rafałem Zawieruchą wspominał pracę na planie tej produkcji. Dla obu aktorów ten film był wyjątkowym wydarzeniem. Także dlatego, że było to ich pierwsze spotkanie.

 • Tomasz Oświeciński: Mam dosyć grania złych ludzi

  W komedii "Swingersi", która 28 lutego trafi na ekrany polskich kin, jednego z bohaterów zagrał Tomasz Oświeciński. Znany z ról gangsterów i twardzieli aktor, tym razem dostał szansę wcielenia się w postać zupełnie inną niż te, które kreował w ostatnich latach. I bardzo mu to odpowiada, bo nie chce już grać czarnych charakterów.

 • Tomasz Ciachorowski: Maszynkarz

  Niewiele brakowało, a Tomasz Ciachorowski pracowałby w przemyśle stoczniowym. Wszak jest inżynierem oceanotechniki. Aktor ma też inną kompetencję, której nie wykorzystuje na co dzień - jest młodszym ratownikiem WOPR. Tej wiosny zasmakował w żeglarstwie.

 • Tomasz Karolak debiutuje jako reżyser

  Tomasz Karolak zamierza nakręcić film oparty na historii, która wydarzyła się w jego rodzinie. Roboczy tytuł produkcji brzmi "Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu", autorem scenariusza jest sam Karolak.

Zdjęcia na temat: tomasz m. aktor
Wideo na temat: tomasz m. aktor
 • Tomasz Oświeciński: Uciążliwa sława

  Jeszcze nie tak dawno Tomasz Oświeciński narzekał, że nie może spokojnie pojechać na wakacje, bo wszędzie czyhają na niego fani, którzy domagają się zdjęć i autografów. Teraz aktor przyznaje, że mało komfortowo czuje się również na zakupach.

 • Tomasz Oświeciński: Anonimowość na wakacjach

  Tomasz Oświeciński podkreśla, że lubi swoją pracę, jednak podczas urlopu rozpoznawalność bywa dla niego męcząca. Choć aktor nigdy nie odmawia fanom autografów i wspólnych zdjęć, to marzy, żeby chociaż na tydzień zaszyć się w takim miejscu, by nikt nie zwracał na niego uwagi.

 • "39 i pół": Tomasz Karolak myślał o śmierci?

  Tomasz Karolak o powrocie do serialu "39 i pół". Aktor obawia się śmierci? "Byłem w strachu".

Dyskusje na temat: tomasz m. aktor