• Informacje na temat:

  tomasz m na wspólnej

Artykuły na temat: tomasz m na wspólnej
 • Tomasz Oświeciński w "Tańcu z Gwiazdami"

  Gwiazda filmów Patryka Vegi - Tomasz Oświeciński - to kolejny uczestnik nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami" - poinformowali producenci show.

 • Wielozadaniowy Tomasz Oświeciński

  ...​Aktor-amator Tomasz Oświeciński, któremu popularność przyniósł film "Pitbull", realizuje się na wielu polach. Zagrał w teledysku z Dodą, jest jednym z uczestników programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", poprowadzi też show o sztukach walki.

 • Tomasz Schimscheiner o filmie "Ikar" Macieja Pieprzycy: Mało kto w ogóle o nim pamięta

  Aktor zagrał w nowym filmie Macieja Pieprzycy "Ikar" o wybitnym, dziś zapomnianym niewidomym muzyku jazzowym. Premiera planowana jest na drugą połowę października. Tomasz Schimscheiner pojawi się także w kilku odcinkach serialu "Na Wspólnej".

 • Edyta Herbuś i Tomasz Barański znów razem?

  Edyta Herbuś i Tomasz Barański przed laty byli parą - nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym. Ostatnio tancerka opublikowała w mediach społecznościowych wspólny kadr z dawnym ukochanym.

 • "Na Wspólnej": Wybierze randkę

  Andrzej (Tomasz Schimscheiner) nie dotrzyma słowa żonie Basi (Grażyna Wolszczak) i znów spotka się z Jagodą (Magdalena Różańska). Oto, co wydarzy się w serialu "Na Wspólnej".

 • Szczęśliwa siódemka "Na Wspólnej"

  ...27 stycznia bohaterowie serialu "Na Wspólnej" będą świętować swój szczęśliwy jubileusz. Mija bowiem siedem lat odkąd tworzą jedyny taki "wspólny" świat. Przy tej wyjątkowej okazji aktorzy i twórcy serialu przygotowali nie lada niespodziankę, którą zobaczymy w dniu siódmych urodzin "Na Wspólnej".

 • "Na Wspólnej": Tragiczny początek

  Za kilka miesięcy "Na Wspólnej" skończy 10 lat! Początek nowego sezonu rozpocznie się tragicznie...

 • 25 lat Kroke. Wśród gości Anna Maria Jopek i Tomasz Stańko

  ...16 października w ICE Kraków (Sala Audytoryjna) odbędzie się jubileuszowy koncert z okazji 25-lecia grupy Kroke. Na scenie pojawią się gościnnie Anna Maria Jopek, Tomasz Stańko, Zohar Fresco i Sławek Berny.

 • Samusionek w "Na Wspólnej"

  Aktorka zamieniła ją na serial "Na Wspólnej", gdzie zagra czarny charakter. "Moja bohaterka to Ilona Zdybicka. Atrakcyjna, pewna siebie i wyrachowana bizneswoman, która stanie się współudziałowcem Budmaksu i domu przy Wspólnej. I tym samym zburzy spokój mieszkańców tej ulicy" - opowiada o swojej roli Anna Samusionek. Wygląda na to, że nad głowy serialowych bohaterów nadciągają czarne chmury...

 • Ósme urodziny "Na Wspólnej"

  ..."Na Wspólnej" świętuje w tym roku swoje ósme urodziny. Zainteresowanie widzów świadczy o tym, że czują się doskonale, goszcząc pod tym najpopularniejszym serialowym adresem. A nowe wątki i nowi bohaterowie gwarantują im nieskończoną ilość wrażeń.

Zdjęcia na temat: tomasz m na wspólnej
Wideo na temat: tomasz m na wspólnej
 • Tomasz Oświeciński: Anonimowość na wakacjach

  Tomasz Oświeciński podkreśla, że lubi swoją pracę, jednak podczas urlopu rozpoznawalność bywa dla niego męcząca. Choć aktor nigdy nie odmawia fanom autografów i wspólnych zdjęć, to marzy, żeby chociaż na tydzień zaszyć się w takim miejscu, by nikt nie zwracał na niego uwagi.

 • Tomasz Oświeciński spędzi święta i Nowy Rok z córką. Co z narzeczoną?

  Tomasza Oświecińskiego (43 l.) widzowie pokochali chyba przede wszystkim za rolę Marcina Opałki w „Pitbullu” Patryka Vegi. Jaki aktor jest na co dzień? To wrażliwy i ciepły człowiek, który bardzo kocha swoją córkę. Zdradził, że to właśnie z nią spędzi święta i noc sylwestrową. Nowy Rok powitają na stoku. Co ciekawe, wyjadą tylko we dwoje. Gdy dziennikarka spytała mężczyznę, czy wybierze się

 • Tomasz Stockinger: Przykro mi, że Krysia Janda została wmanewrowana

  - Nie miałem nic wspólnego z żartem Kuby Wojewódzkiego – mówi Tomasz Stockinger. Dziennikarz w swoim programie radiowym próbował przekonać Krystynę Jandę, że prezydent Warszawy chce, by zrezygnowała ona z udziału w plebiscycie na głos II linii metra na rzecz gwiazdy serialu „Klan”. Tomasz Stockinger żałuje, że dowcip dziennikarzy Radia Rock kosztował Krystynę Jandę tyle nerwów.

Dyskusje na temat: tomasz m na wspólnej