• Informacje na temat:

  tomasz m z na wspólnej

Artykuły na temat: tomasz m z na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Bezgraniczne zaufanie

  Adamski (Tomasz Piątkowski), jako lekarz prowadzący, zaleci mu dłuższy wypoczynek. Później w rozmowie z Ewą (Ewa Gawryluk) zasugeruje, że jej mąż raczej już nie wróci do pracy w szpitalu. Nowakowa absolutnie nie zgodzi się z jego opinią. Ostrowski podziękuje żonie za to, że nie opuściła go, gdy trafił do szpitala i uwierzyła mu na słowo, że nie wdał się w romans z ordynator Kleczewską...

 • Tomasz Karolak popiera Komorowskiego

  - Kampania przeciwników pana prezydenta Komorowskiego ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co seriale, w których gram - powiedział aktor Tomasz Karolak na spotkaniu z Bronisławem Komorowskim w Łodzi.

 • Tomasz Zubilewicz: Sposób na niepogodę

  Zimno, ciemno, pada, smutno, nic się nie chce... Dlaczego? Życie jest przecież takie piękne. Wracamy do domu, gdzie jest ciepło, gdzie światełko przytulne świeci, gdzie ktoś na nas czeka. Nic, tylko usiąść do wspólnej kolacji i cieszyć się tym. A jeszcze inny sposób na listopadowe, krótkie dni? Osobiście lubię robić wtedy porządki w zdjęciach wakacyjnych. Ostatnio byłem na Warmii...

 • Tomasz Kot: Bałem się każdej chwili

  - "Bogowie" to dla mnie historia niezwykle charyzmatycznego mężczyzny, który żyjąc w Polsce PRL-u, za sprawą swojej olbrzymiej determinacji, dokonał rzeczy niemal niemożliwej - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w Zbigniewa Religę w filmie Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Okazuje się, że córka Tomasza Oświecińskiego, znanego głównie za sprawą udziału w nowej edycji programu "Agent", również chce być aktorką. Maja już teraz gra w popularnym serialu "Na Wspólnej".

 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków

  Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny!

 • "Na Wspólnej": ​Po wakacjach jeszcze większe emocje!

  Ostatnie przed wakacjami spotkanie z bohaterami "Na Wspólnej" pozostawiło widzów z wieloma niewiadomymi...

 • Tomasz Karolak i Daria Widawska: Podwójne małżeństwo

  Już dwukrotnie grali serialowe małżeństwo. Po raz pierwszy na planie produkcji TVN "39 i pół".

 • "Na Wspólnej": Najnowsze odcinki zobaczymy we wrześniu?

  Sensacyjna decyzja TVN! Władze programowe stacji znów zmieniają ramówkę. W te wakacje, po raz pierwszy od kilku lat, nie zobaczymy nowych odcinków "Na Wspólnej".

 • Tomasz Kot na tropie "Fotografa"

  Tomasz Kot po roli profesora Zbigniewa Religi w "Bogach" Łukasza Palkowskiego to jedno z najgorętszych nazwisk wśród polskich aktorów. Już 9 stycznia widzowie będą mogli podziwiać jego kolejną kreację - w "Fotografie", nowym filmie Waldemara Krzystka, twórcy głośnych "80 milionów" i "Małej Moskwy". Z tej okazji przywołujemy niezapomniane role Tomasza Kota - mistrza filmowej transformacji.

Zdjęcia na temat: tomasz m z na wspólnej
Wideo na temat: tomasz m z na wspólnej
 • Tomasz Oświeciński spędzi święta i Nowy Rok z córką. Co z narzeczoną?

  Tomasza Oświecińskiego (43 l.) widzowie pokochali chyba przede wszystkim za rolę Marcina Opałki w „Pitbullu” Patryka Vegi. Jaki aktor jest na co dzień? To wrażliwy i ciepły człowiek, który bardzo kocha swoją córkę. Zdradził, że to właśnie z nią spędzi święta i noc sylwestrową. Nowy Rok powitają na stoku. Co ciekawe, wyjadą tylko we dwoje. Gdy dziennikarka spytała mężczyznę, czy wybierze się

 • Tomasz Stockinger: Przykro mi, że Krysia Janda została wmanewrowana

  - Nie miałem nic wspólnego z żartem Kuby Wojewódzkiego – mówi Tomasz Stockinger. Dziennikarz w swoim programie radiowym próbował przekonać Krystynę Jandę, że prezydent Warszawy chce, by zrezygnowała ona z udziału w plebiscycie na głos II linii metra na rzecz gwiazdy serialu „Klan”. Tomasz Stockinger żałuje, że dowcip dziennikarzy Radia Rock kosztował Krystynę Jandę tyle nerwów.

 • Tomasz Stockinger śmieje się z Jandy: Przykro mi, że została wmanewrowana!

  Nie miałem nic wspólnego z żartem Kuby Wojewódzkiego – mówi Tomasz Stockinger. Wysłannik Radia Rock próbował przekonać Krystynę Jandę, że prezydent Warszawy chce, by zrezygnowała ona z udziału w plebiscycie na głos II linii metra na rzecz gwiazdy serialu „Klan”. Tomasz Stockinger żałuje, że dowcip dziennikarzy kosztował aktorkę tyle nerwów. - Trochę mi przykro, że Krysia została tak

Dyskusje na temat: tomasz m z na wspólnej