• Informacje na temat:

  tomasz majewski trening

Artykuły na temat: tomasz majewski trening
 • Premiera filmu o Tomaszu Majewskim

  Nigdy nie można stracić wiary w siebie - to puenta filmu dokumentalnego "Tomasz Majewski. Tak się robi historię", którego premiera odbyła się w Warszawie. Jest to opowieść o chłopcu, którego marzenia zaprowadziły z wiejskiego podwórka na olimpijskie podium.

 • Tomasz Karolak: Na sportowo

  Pokoleniowe przepychanki, nowe wyzwania i problemy. To wszystko czeka na fanów familii Boskich. W serialu zobaczymy też znanych sportowców m.in. Otylię Jędrzejczak i Tomasza Majewskiego.

 • "rodzinka.pl" na sportowo

  Mariusz Czerkawski, Tomasz Majewski i Otylia Jędrzejczak - to tylko niektóre gwiazdy sportu, które będzie można zobaczyć w nowej serii "rodzinki.pl". Pierwszy odcinek czwartego sezonu serialu już 1 marca.

 • Paulina Chylewska o "Tańcu z Gwiazdami": Byłam załamana

  Nową edycję programu można z przymrużeniem oka nazwać "Tańcem z prawnikami". Bo przecież i pani, i Tomasz Zimoch jesteście absolwentami Wydziału Prawa. - Wygląda to na ciekawy zbieg okoliczności(...) treningi kondycyjne. Jest też element rywalizacji. Nasi trenerzy, którzy uczestniczą w światowych turniejach, dobrze go znają. Gdy rozmawiam z  Jackiem, widzę to samo skupienie i zaangażowanie, które mają...

 • Weekend w kinie: Oscarowy pewniak, ulubieńcy festiwali i powrót Borata

  ...wytwórni Troma - słynącej ze skąpego budżetu. " 110%" Dokument przybliżający codzienność najsławniejszych polskich sportowców, między innymi: Roberta Lewandowskiego, Adama Małysza i Tomasza Majewskiego. Dokumentalistka Agnieszka Gola towarzyszyła im podczas treningów oraz występów na imprezach sportowych. Mówią o swej pasji, wyrzeczeniach, chwilach triumfu i porażkach.

 • Wiktory: Ibisz największym przegranym

  Justyna Kowalczyk . Sportsmenki nie było jednak na gali, ponieważ rozpoczęła już treningi do następnego sezonu i obecnie przebywa we Włoszech. Kowalczyk pokonała Tomasza Adamka, Marcina Gortata(...) mieli ją także prowadzić Krzysztof Ibisz, reprezentujący Polsat i Szymon Majewski - przedstawiciel stacji TVN. Jak się jednak okazało Telewizja Polska nie lubi się dzielić. Galę otworzył występ zespołu...