• Informacje na temat:

  tomasz mroczek

Artykuły na temat: tomasz mroczek
 • Mroczek zatańczy na lodzie!

  W programie zobaczymy takie postacie show biznesu jak Rafał Mroczek, Tomasz Kammel, Zygmunt Chajzer, Przemysław Saleta, Katarzyna Glinka, Ewa Sonnet, Anna Popek i Przemysław Babiarza. Prawdopodobnie zatańczą również Marysia Sadowska, Olga Borys oraz Ewelina Serafin de la Cruz. Widowisko poprowadzi Tatiana Okupnik oraz Maciej Kurzajewski.W skład czteroosobowego jury oceniającego uczestników wejdą...

 • Mroczek obok Dody w jury?

  Pod znakiem zapytania stanął występ Igora Kryszyłowicza jako członka jury show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Jednym z kandydatów na jego zastępcę jest... Rafał Mroczek.

 • "Dance, Dance, Dance": Kto poprowadzi z Tomaszem Kammelem show TVP?

  Już pod koniec lutego startuje druga edycja tanecznego show TVP2 "Dance, Dance, Dance". Od dawna wiadomo, że programu nie poprowadzi już gospodyni pierwszej edycji, Barbara Kurdej-Szatan. Kto zatem pojawi się u boku Tomasza Kammela? Kto zastąpi popularną aktorkę? Okazuje się, że nową prowadzącą będzie Tamara Gonzalez Perea.

 • Nie jest tajemnicą, że Dwójka od ponad roku nie ma wystarczająco wyrazistych gwiazd. Czasy, gdy na antenie królowały takie osobowości jak Katarzyna Dowbor (49 l.) czy Agata Młynarska (43 l.), dawno się skończyły. Ostatnio TVP 2 próbowała ratować się i zatrudniła Tomasza Kammela (37 l.), ale jak wiadomo, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Czyżby stacja chciała postawić na Marcina i Edytę? Mroczek...

 • "Dance Dance Dance": Już po finale! Kto wygrał drugą edycję?

  W wielkim finale drugiej edycji "Dance Dance Dance" zmierzyły się trzy duety - Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Kto okazał się najlepszy?

 • "M jak miłość": Kryzys u Zduńskich

  W nowym, 14. już sezonie sagi rodu Mostowiaków na włosku zawiśnie małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). A wszystko przez ich nowego sąsiada Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski).

 • "M jak miłość": Romans z sąsiadem?!

  Wkrótce Kinga (Kasia Cichopek) zapomni się w ramionach Roberta (Tomasz Borkowski)! Ich znajomość zdecydowanie wykroczy poza ramy normalnych stosunków sąsiedzkich. Co na to jej mąż Piotrek (Marcin Mroczek)?

 • Ranking serialowych aktorów

  Katarzyna Cichopek, bracia Mroczek i Agnieszka Dygant są uwielbiani przez miliony Polaków. Popularność i fanów zyskali głównie dzięki swym serial owym kreacjom. Wiemy jak oceniają ich widzowie, a co myślą o nich specjaliści? Miesięcznik FILM przygotował swój ranking serialowych aktorów.

 • Każda rola jest wyzwaniem

  ..."Każda rola jest wyzwaniem, nawet rola bandyty i przywódcy nacjonalistów. Czasami trzeba się przemóc, żeby coś zrobić" - w rozmowie z Tomaszem Piekarskim opowiada znany z "Klanu" Andrzej Grabarczyk.

 • "Dance Dance Dance": Komu zwycięzcy przekażą 100 tysięcy złotych?

  Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz zmierzą się w wielkim finale drugiej edycji "Dance Dance Dance". Duety będą(...) wszystkim do mamy ale kończyło się tak, że bawiłam się z dzieciakami. To miejsce nauczyło mnie odpowiedzialności za drugiego człowieka" - mówi Ania Karczmarczyk. Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański...

Zdjęcia na temat: tomasz mroczek
Wideo na temat: tomasz mroczek
 • "Kocham Cię, Polsko!": Zwiastun 4. odcinka

  Aktorzy dwóch popularnych seriali zmierzą się ze sobą w kolejnym odcinku "Kocham Cię, Polsko!". W drużynie Tomasza Kammela zobaczymy bohaterów "Klanu": Annę Matysiak, Tomasza Stockingera i Izabelę Trojanowską, team Antoniego Królikowskiego reprezentować będą aktorzy "M jak Miłość": Andrzej Młynarczyk, Anna Mucha i Marcin Mroczek. Emisja w sobotę, 26 marca, o godz. 20:05 w TVP2.

 • Kulisy "Kocham Cię, Polsko!": Zapowiedź 4. odcinka

  W czwartym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" w drużynie Tomasza Kammela zobaczymy bohaterów "Klanu": Annę Matysiak, Tomasza Stockingera i Izabelę Trojanowską, team Antoniego Królikowskiego reprezentować będą aktorzy "M jak Miłość": Andrzej Młynarczyk, Anna Mucha i Marcin Mroczek. Oto, jak wygląda rozgrzewka przed odcinkiem. Emisja w sobotę, 26 marca, o godz. 20:05 w TVP2.

 • "M jak miłość": Nowoczesne związki - kulisy serialu

  passę, ostatnio same kłopoty - westchnie Zduńska, nie wiedząc, jak poradzić sobie z problemami. W dodatku Piotrkowi (Marcin Mroczek) wypadnie niespodziewane spotkanie z klientami i nie będzie mógł(...). Piotr wróci do domu i znajdzie list od żony. - Mam dość! Rób sobie, co chcesz. Ja się zmywam - przeczyta. Marzenka i Andrzejek Zaraz po uzyskaniu rozwodu Lisiecki (Tomasz Oświeciński) odważy się

Dyskusje na temat: tomasz mroczek