• Informacje na temat:

  tomasz nowe

Artykuły na temat: tomasz nowe
 • Tomasz Oświeciński w "Tańcu z Gwiazdami"

  Gwiazda filmów Patryka Vegi - Tomasz Oświeciński - to kolejny uczestnik nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami" - poinformowali producenci show.

 • Tomasz Oświeciński: Mam dosyć grania złych ludzi

  W komedii "Swingersi", która 28 lutego trafi na ekrany polskich kin, jednego z bohaterów zagrał Tomasz Oświeciński. Znany z ról gangsterów i twardzieli aktor, tym razem dostał szansę wcielenia się w postać zupełnie inną niż te, które kreował w ostatnich latach. I bardzo mu to odpowiada, bo nie chce już grać czarnych charakterów.

 • ​Tomasz Karolak: Jestem od tego, żeby rozbawić ludzi

  Ruszyły zdjęcia do filmu "Listy do M. 4", kolejnej odsłony kultowej już komedii. Po raz czwarty w rolę Mela wcieli się Tomasz Karolak. Nam zdradza, że uwielbia tę postać, a praca na planie kolejnych części zawsze dobrze go nastraja. A jeszcze większą radość sprawia mu to, że "Listy do M." poprawiają ludziom humor.

 • Nowa rola Tomasza Schuchardta

  Tomasz Schuchardt, wschodząca gwiazda polskiego kina, zagra główną rolę w debiucie fabularnym Dariusza Glazera zatytułowanym "Mur". Młody aktor ma już na swoim koncie ważne filmowe nagrody.

 • Tomasz Raczek: "Boże Ciało" to doskonała wizytówka młodego polskiego kina

  Nominacja do Oscara dla "Bożego Ciała" to szansa dla polskiego kina, żeby zaprezentować światu młode pokolenie twórców - powiedział Tomasz Raczek, podkreślając, że reżyser filmu Jan Komasa i jego scenarzysta Mateusz Pacewicz stworzyli doskonały duet.

 • Posada Tomasza Kammela w TVP zagrożona?

  Niedawno w telewizji publicznej nastąpiło wiele szokujących zmian. Sławni prowadzący najpopularniejszych programów rozrywkowych musieli pożegnać się ze swoją posadą. Tym razem krążą plotki o wycofaniu Tomasza Kammela z tanecznego show "Dance Dance Dance". Czy doniesienia portalu plotkarskiego się potwierdzą?

 • Tomasz Karolak: Z wiekiem coraz bardziej jestem sobą

  Z jednej strony mężczyźni w wieku średnim przeżywają kryzys, z drugiej - są dużymi dziećmi. Zgadza się z tym Tomasz Karolak, który po dziesięciu latach ponownie wcielił się w rolę Darka Jankowskiego w serialu "39 i pół tygodnia". Premiera produkcji 8 września.

 • Tomasz Karolak: Znalazłem dla Teatru IMKA nową scenę

  Znalazłem scenę w Warszawy, na której od wielu lat nic się nie dzieje, mam plan na jej reaktywację i odkurzenie - dosłownie i w przenośni - powiedział aktor, reżyser i założyciel Teatru IMKA Tomasz Karolak.

 • Maryla Rodowicz i Tomasz Kammel w nowym programie "To był festiwal!"

  ...!" . Prowadzącymi będą: Tomasz Kammel oraz Maryla Rodowicz , która we wrześniu na opolskiej scenie wystąpi już 40. raz! Program będzie można oglądać w soboty, o 21:30 na antenie TVP2.

 • Michał Żebrowski i Tomasz Oświeciński w "Uchu Prezesa"

  W nowym odcinku "Ucha Prezesa" pojawią się Michał Żebrowski i Tomasz Oświeciński. W kogo się wcielą popularni aktorzy?

Zdjęcia na temat: tomasz nowe
Wideo na temat: tomasz nowe
 • Tomasz Oświeciński w MMA?

  Tomasz Oświeciński nie wyklucza, że spróbuje swoich sił w MMA. Dla aktora znanego z roli Marcina „Stracha” Opałki w filmie "Pitbull. Nowe porządki", pracującego również jako trener personalny, nie byłoby to pierwsze doświadczenie ze sztukami walki. W młodości trenował judo, na swoim koncie ma nawet tytuł mistrza Polski. - Dostałem propozycje z trzech federacji i je rozważam. Jest to pociągające

 • Tarocistka przepowiada przyszłość Tomaszowi Lisowi! Co go czeka?

  Agnieszka Skrzypczuk, wróżąc z tarota przepowiedziała znanemu dziennikarzowi karierę biznesową. Tarocistka twierdzi, że Tomasz Lis przez dłuższy czas będzie nieobecny w telewizji. Czekają go jednak nowe projekty w dziedzinie biznesu, w których doskonale się sprawdzi. (Videoportal/x-news)

 • Tomasz Oświeciński przygotowuje autorski program

  Tomasz Oświeciński nie ukrywa, że jest niezwykle podekscytowany swoim nowym autorskim projektem i wyzwaniami, jakie na niego czekają. Zapewnia, że w tym programie nic nie będzie z góry wyreżyserowane czy udawane, bo chodzi o to, by pokazać prawdziwe emocje.